16.01.2017
DREAM BIKE: ROMET TOOL CUSTOM 2.0

Magazyn Bike zaprezentował efekt pracy nad projektem Dream Bike. Romet Tool stał się narzędziem kreacji i pomysłu tuningu do wydobycia unikatowych cech tego roweru. Dzięki temu uzyskany Romet Tool Custom 2.0 – odchudzony przez specjalistów z branży i turboładowany, zyskał nową tożsamość i charakter superenduro. Więcej w najnowszym numerze magazynu Bike.


09.12.2016
TESTY RYNKOWYCH PREMIER: ROMET MUSTANG TRAIL 2017

Jak podkreśla magazyn Bike World, rok 2017 upłynie pod znakiem „trail” – co do tego nie  ma najmniejszych wątpliwości, o czym świadczy po pierwsze ilość premier w segmencie „ścieżkowym”, a po drugie tempo, z jakim w polskich górach powstają nowe rowerowe trailsy z prawdziwego zdarzenia.

Mustang Trail to odpowiedź polskiej marki Romet na rosnącą popularność jazdy po górskich ścieżkach – czy możliwe jest stworzenie uniwersalnego roweru w przystępnej cenie, który pozwoli poczuć prawdziwą radość z jazdy po górach? Odpowiedź brzmi w segmencie trailowych hardtaili. Jak zaznacza Bike World Romet bardzo dobrze odnalazł się w  ścieżkowej i endurowej rzeczywistości, który nie tylko posiada w swojej ofercie ciekawe modele do bardziej rozrywkowej jazdy po górach, ale i aktywnie wspiera rozwój polskich tras – mamy tu na myśli oczywiście wsparcie projektu Trasy Enduro Srebrna Góra, gdzie znajdziemy bardzo przyjemną ścieżkę – znaną już szerokiej rzeszy polskich Riderów Romet Red Line.
Test: http://portal.bikeworld.pl/artykul/testy_i_nowosci/testy_rowerow/15841/test_romet_mustang_trail_2017

24.11.2016
CREATED IN POLAND
SUPERBRANDS 2016/17
ROMET W SUPERLIDZE NAJLEPSZYCH MAREK

Międzynarodowa organizacja The Superbrand Ltd. nagradza najlepsze, najsilniejsze brandy w 80-ciu krajach świata.

Restrykcyjny proces certyfikacji pozwala wyłonić ścisłą elitę. Marka Romet po raz kolejny została wyróżniona tytułem Created in Poland i Superbrands 2016/17.

Jak podkreślają organizatorzy „Co roku bierzemy pod lupę ponad 2000 marek konsumenckich. W proces oceny zaangażowanych jest również 50 ekspertów Rady Marek Superbrands.

Mierzona jest  rekomendacja i znajomość marki wśród konsumentów oraz spójność i to co wyróżnia markę w ocenie ekspertów”. Najlepiej ocenione marki w poszczególnych kategoriach otrzymują tytuły Superbrands  Created in Poland Superbrands.

Nowsze   1   2   ...   22   23   Starsze