03.10.2017
TEST ROMET ASPRE 2018

Jak podsumowuje magazyn Bike, który przetestował niskobudżetowego gravela Aspre z najnowszej kolekcji: Nowy Aspre Rometa pokazuje, że można zbudować zgrabny rower z użyciem  prostszych komponentów, o ile tylko będą tworzyć spójną całość.

Rower jest nowoczesny i przede wszystkim dobrze jeździ. Bo jak podkreśla dalej Bike: Tam, gdzie w droższych rowerach można zaszaleć, w tanich dobieranie komponentów to prawdziwa sztuka.

Więcej :  / źródło: magazyn Bike 09/ 2017

 

22.09.2017
NAGRODA BIKE AWARD 2017 W KATEGORII DESING DLA GRAVELA NYK Z NOWEJ KOLEKCJI ROMETA

Model z najnowszej kolekcji rowerów Romet 2018 otrzymał nagrodę BIKE AWARD w Kategorii Desing! Jaki jest Nyk wyróżniony tą prestiżową nagrodą branży rowerowej? To gravel o szerokim zastosowaniu od dróg asfaltowych po leśne ścieżki.

Zaawansowana technologicznie carbonowa rama na stałych osiach 12mm mocowaniem hamulca flat mount, wewnętrznym prowadzeniem przewodów, suportem press fit i taperowaną główka sterów. Widelec użyty do budowy roweru to konstrukcja w całości wykonana z carbonu, włącznie z taperowaną rurą sterową. Rower wyposażony jest w jedenastobiegową grupę Sram Apex z z jednorzędową korbą 40-ci zębów i kasetą  11-42 koła DT Swiss C1800 Spline Disc Kokpit siodełko oraz sztyca firmy fi'zi:k. Geometria roweru oparta o łagodny kąt główki i wydłużoną w stosunku do klasycznego roweru szosowego bazą kół, zapewnia stabilność i odpowiednią amortyzację. Rower wyposażony w opony o podwyższonej objętości w standardzie „gravel plus” o szerokości 1,5 cala.

 

 


15.09.2017
NOWA KOLEKCJA ROWERÓW ROMET 2018 PODCZAS BIKE EXPO KIELCE 21-23.09.2017

Kolekcja 2018 to dziesięć różnych kategorii modeli stanowiących pełną i kompletną ofertę. Otwiera ją doceniany Tool oparty o zaawansowany system zawieszenia Swift Link 2. Jig + i Mustang Trail doskonale wpisują się w coraz bardziej popularny trend rowerów ścieżkowych z potencjałem do całosezonowej jazdy pierwszego z nich.

Grupę XC zamykają zawodnicze konstrukcje Monsunów z nowym modelem na czele. MTB to odświeżona graficznie linia rowerów zawierająca praktyczne zmiany technologiczne i osprzętowe. Zdecydowane zmiany w grupie szosowej pokazują Huragany, w tym nowy model carbonowy i bardzo ciekawe modele 1-4. Siłą kolekcji staje się grupa graveli: spektakularny Nyk i trzy nowe modele oddające pra­ktyczny wymiar roweru szosowego. Gazele i Waganty to poszerzona oferta modeli najbardziej praktycznych i popularnych w kolekcji. Rowery City to zupełnie nowa kolorystyka obejmująca nie tylko malowanie ale również komponenty i detale, a także zmiany w budowie i specyfikacji rowerów. E-bikes to propozycja zawierająca rowery należące do pięciu najważniejszych grup, począwszy od wygodnych modeli city po sportowe wykorzystujące wspomaganie Shimano STEPS E8000. Zapraszamy do obejrzenia najnowszej kolekcji i testów rowerów Romet podczas targów Bike Expo w Kielcach w dniach 21-23.09.2017r. / Prezentacja kolekcji: Hala F, stoisko F-2/ Testy: Hala A, stoisko A-47/

Nowsze   1   2   ...   24   25   Starsze