19.01.2018
MONSUN 3 W LABORATORIUM BIKE’A
RAPORT PARAMETRÓW BADANIA

Najwyższy model z kategorii XC Rometa został gruntownie przebadany w laboratorium magazynu Bike, gdzie w podsumowaniu wyników otrzymał wysokie oceny.

Każdy rower testowy spędza w laboratorium Bike’a od 6-ciu do 8-miu godzin. Jest mierzony, rozkładany, obijany i poddawany naciskom. Dopiero potem solidnie eksploatowany na ściśle wytypowanych trasach. Mieszanka obiektywnych i możliwych do zweryfikowania wartości pomiarowych oraz wrażeń z jazdy testerów daje w efekcie końcową ocenę Bike. Każdy model jest oceniany w parametrach swojej kategorii. Różne kryteria i współczynniki prowadzą do wyniku końcowego, oceny poszczególnych cech i opinii na temat samego charakteru roweru. (zdj. Magazyn Bike) Zobacz test tutaj


19.12.2017
KARBONOWY GRAVEL – ROMET NYK 2018
PRZETESTOWANY PRZEZ BIKE WORLD

Nyk stanowi ukoronowanie gravelowej kolekcji marki Romet i jednocześnie stanowi jej nowość na 2018. Karbonowy szkielet, napęd 1x11, racjonalna cena – to jako pierwsze rzuca się w oczy.

Jak podkreśla dalej Bike World, który jako pierwszy  testował Nyka : w swojej topowej szutrówce Romet nie eksperymentował pod względem wyposażenia i postawił na to , co w ambitnych  gavelówkach spotykamy najczęściej napęd 1x11 to głównie SRAM Apex.

Więcej Test: https://portal.bikeworld.pl/artykul/testy_i_nowosci/testy_rowerow/16930/test_karbonowy_gravel_romet_nyk_2018


24.11.2017
ROMET SUPERBRANDS POLSKĄ MARKĄ 2018
TO WYNIK KONSUMENCKIEGO BADANIA SIŁY MARKI

Marka Romet w wyniku największego w Polsce konsumenckiego badania siły marki otrzymała dwa tytuły: Superbrands oraz Superbrands Polska Marka 2018. O przyznaniu tytułów zdecydowali konsumenci w ramach największego niezależnego badania marek w Polsce, po raz pierwszy w tym roku to od nich w 100 % zależała ocena. Najważniejszym kryterium branym pod uwagę było polecenie marki, które wyraża zaufanie a produkty  doceniane są za wysoką jakość.

W ramach badania  realizowanego przez ARC Rynek i Opinia, o opinię zapytano ponad 10 tysięcy osób, łącznie przebadano blisko dwa tysiące marek. Kluczowym czynnikiem decydującym o przyznaniu wyróżnień był indeks siły marek.  Wynik, który uzyskaliśmy  z indeksem siły marki 0,17
 to jeden z najwyższych w kategorii Sport i Rozrywka/ sprzęt i akcesoria - co plasuje nas w ścisłej czołówce tej kategorii.
Organizacja Superbrands od przeszło 20 lat wyłania najsilniejsze marki na poszczególnych rynkach świata. W Polsce tytuł Superbrands nadawany jest od 12 lat  i przyznawany najbardziej rozpoznawalnym, silnym i rozwijającym się. Założeniem jest wyłonienie grona marek, które najlepiej odpowiadają  na oczekiwania rynku i konsumentów.

Nowsze   1   2   ...   25   26   Starsze