10.08.2017
TRIALOWY FULL E- BIKE ROMET ERE 500

Romet ERE 500 to zdecydowanie przełom, jeśli chodzi o polski rynek e-MTB. Polska marka ambitnie podeszła do tematu i zaproponowała trailowego fulla wyposażonego w ceniony system Shimano STEPS E8000. – podkreśla w najnowszym teście Bike World.pl

Test: http://portal.bikeworld.pl/artykul/testy_i_nowosci/testy_rowerow/16498/test_romet_ere_500_e_mtb

 


30.05.2017
Joy Ride Kluszkowce Powered by Romet!

To był weekend pełen emocji! Tak jak się spodziewaliśmy, największym zainteresowaniem podczas Festiwalu cieszył się nasz elektryczny enduro – ERE 500. Riderzy testujący ten model byli zachwyceni łatwością i szybkością jazdy naszego e-bike’a. Bateria gwarantowała stabilny podjazd i energiczny zjazd każdemu poszukiwaczowi enduro przygody. Pozostałe modele Romet MTB oraz ich testerzy także sprostali wymagającym warunkom OS’ów.

Organizatorzy postarali się aby w tym roku nie zabrakło wrażeń. Edycja enduro została wzbogacona o nową trasę i kilka zmian organizacyjnych. 910 m przewyższenia, 20 km tras i 4 OS’y. Wśród licznych zawodów i maratonów nie mogło także zabraknąć tras DH. W końcu to downhill jest gwoździem programu i podnoszącą prestiż Joya dyscypliną, z której Joy Ride wyrósł. Atmosferę dodatkowo podgrzały triki rowerowe podczas TIROL FLY BAG i WHIP CONTEST.


25.05.2017
JoyRide – Kluszkowce 26-28 maja
Przetestuj flagowe modele Rometa

Joy Ride w Kluszkowcach to impreza, która skutecznie dociera do riderów i daje im prawdziwy fun.

Jak co roku uczestnicy imprezy będą mieli możliwość przetestowania najatrakcyjniejszych na rynku modeli. Podczas Joy Ride Bike Festival po raz pierwszy będziecie mogli dosiąść enduro e-bike’a ze stajni ROMETA- model ERE500! Nigdy wcześniej nie prezentowany szerszej publiczności, tu zostanie oddany do Waszej dyspozycji. Zróbcie z niego dobry użytek na ulubionej trasie- czy to maraton, enduro, czy dh (nie zapominając o podjazdach!). http://joyride.pl/2017/05/wystawcy-joy-ride-bike-festival-2017-cz-v/. Dobra muzyka, górskie trasy, testy i konkretna dawka energii MTB w każdym calu, to niepowtarzalny klimat i znak rozpoznawczy tego festiwalu. Przyjdź i przekonaj się sam.

Nowsze   1   2   ...   23   24   Starsze