Factory Team
05.10.2017

Końcówka sezonu daje się mocno we znaki mimo to Maciej Jeziorski nie zwolnił tempa zza kierownicy swojego Rometa Monsuna! Nasz zawodnik rewelacyjnie pokonał dwie finałowe edycje Pucharu Polski Cross Country MTB, dzięki czemu w klasyfikacji generalnej cyklu ostatecznie uplasował się na doskonałym 2 miejscu. Finał sezonu to również zwycięska batalia o miano Mistrza Mazowsza 2017.

20.09.2017

Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB 2017 są za nami! Zawodnicy rywalizujący o miano najlepszego w kraju w Wałbrzychu zmierzyli się z górską trasą prowadzącą ścieżkami Chełmca oraz masywu Trójgarb. Techniczne szlaki we wcześniejszych latach gościły już kolarzy górskich i znane są z wysokiego poziomu trudności.

07.09.2017

Maciej Jeziorski kontynuuje program zagranicznych startów. Końcówka sierpnia okazała się wyjątkowo pracowita. Nasz zawodnik zaliczył austriacki wyścig XCO UCI C2 „Rund um den Roadlberg” oraz finałową edycję Pucharu Świata Cross Country MTB rozegraną w Val di Sole!

21.08.2017

Za Maćkiem Jeziorskim i Bartkiem Janowskim dwie najbardziej prestiżowe imprezy z kalendarza startów Romet Factory Team 2017 – Mistrzostwa Europy Cross Country MTB oraz w Maratonie MTB. Tegoroczne mistrzostwa kontynentalne rozegrano na niezwykle wymagających trasach, o czym osobiście przekonali się nasi zawodnicy!

05.08.2017

Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim rozegrane zostały w tym roku w…. Warszawie. Tak to nie jest pomyłka! Do prawdziwych gór z naszej pięknej stolicy jest kawał drogi, aczkolwiek Cross Country rządzi się swoimi prawami.