Factory Team
24.06.2017

Maciej Jeziorski złapał dobrą passę i zaliczył dwa bardzo dobre wyścigi. Nasz zawodnik rewelacyjnie spisał się w trakcie rywalizacji w piątej edycji Pucharu Polski MTB XC w Białej (woj. Opolskie) gdzie pomimo ciężkich warunków wywalczył drugie miejsce. Tydzień później błysnął formą również w Bendrichovie w którym rozegrano eliminację Puchar Czech XC. W międzynarodowej stawce kolarzy Maciek finiszował na wysokim 11 miejscu.

07.06.2017

UCI Hors Category to jedna z najwyższych kategorii wyścigów cross country, czyli piekielnie wymagająca trasa oraz najmocniejsza konkurencja na stracie! Po nie w pełni udanych wyścigach w Wałbrzychu, Chorzowie oraz Nowym Mescie, Maciek Jeziorski czysto i bez problemów pokonał zmagania w ramach Jelenia Góra Trophy XCO UCI HC.

27.05.2017

Puchar Świata Cross Country MTB to jedna z najbardziej prestiżowych imprez sportowych dla kolarzy górskich.  Startują w nim po prostu najlepsi. W środowisku kolarskim przyrównywany jest nawet do F1 kolarstwa górskiego. Ze względu na poziom sportowy, trudność tras i wręcz niesamowitą dynamikę rywalizacji przyciąga uwagę kibiców, mediów i sponsorów. Na tegorocznej inauguracji cyklu w czeskiej miejscowości Nové Město na Moravě wystartował Maciej Jeziorski. Dla naszego zawodnika był to debiut w imprezie tak wysokiej rangi.  

23.05.2017

W ubiegłą sobotę Bike Maraton zajechał do Wisły. Edycja rozgrywana w Beskidzie Śląskim jest sztandarowym punktem cyklu od kilku lat, z tego powodu trasa zmagań tym razem nie zaskoczyła już chyba nikogo. Na 61 kilometrach upakowanych było aż 2700 metrów przewyższenia! Obfita dawka morderczych podjazdów oraz katorżniczych zjazdów solidnie przetestowała możliwości wszystkich startujących zawodników! 

19.05.2017

Tegoroczna wiosna nie rozpieszcza kolarzy górskich. Niskie temperatury, deszcz oraz ogromne błoto zalegające na ścieżkach dają się mocno we znaki wszystkim zawodnikom. W tak ciężkich okolicznościach również sprzęt dostaje ogromny wycisk. Mimo wybitnie niesprzyjających warunków sezon powoli zaczyna się rozkręcać. Za Bartkiem Janowskim dwa kolejne bardzo ciężkie maratony.

Nowsze  1  2  ...  38  39  Starsze