Factory Team
17.01.2017

Po intensywnym i bardzo dobrym sezonie, przed zawodnikami jeżdżącymi w barwach Rometu nowe wyzwania. Projekt drużyny fabrycznej Romet stawia przed naszymi zawodnikami kolejne zadania, jeszcze bardziej skoncentrowane na ścisłej  współpracy z działem projektowym w zakresie tworzenia i testowania nowych rozwiązań i technologii oraz konsekwentnego  wdrażania ich do kolekcji rowerów. Zgodnie z tą ideą drużyna będzie funkcjonować pod nazwą Romet Factory Team.
Jeśli chodzi o cele zawodnicze, to w  planie startowym Romet Factory Team na sezon 2017 zapisane zostały m.in. imprezy mistrzostw Polski, Europy i Świata w Maratonie MTB, Mistrzostwa Polski oraz edycje Pucharu Polski Cross Country MTB, a także największe wydarzenia kolarskie, takie jak: cykl Bike Maraton oraz wyścig etapowy Bike Adventure. Romet Factory Team reprezentować będzie trzech ambitnych, silnych i doświadczonych zawodników: Bartosz Janowski, Maciej Jeziorski oraz Michał Neumann. Jak podkreślają: damy z siebie wszystko aby ten sezon był kolejnym dobrym sezonem. Ważny dla nas jest też udział w tworzeniu nowych modeli, testowaniu, konsultacjach z projektantami i designerami. Wiemy jak ważne są te wskazówki dla jak najlepszego efektu i jakości każdego roweru, dlatego testujemy je w najcięższych warunkach startowych, jak i najbardziej wymagających miejscówkach.

Zdjęcie

29.11.2016

Zarówno kurz na trasach wyścigów kolarskich, jaki i emocje towarzyszące rywalizacji sportowej, zdążyły już opaść, nadeszła więc odpowiednia pora na podsumowanie trzeciego sezonu działalności Romet Racing Team. Sezonu, który był dla ekipy niezwykle intensywny, bardzo udany i obfity w znaczące rezultaty sportowe.

12.10.2016

Zakończenie cyklu Bike Maraton 2016 za nami! Tegoroczny finał w Świeradowie-Zdroju był po prostu epicki i nie boimy się użyć tego określenia, gdyż idealnie charakteryzuje ono rozegrany w ubiegłą sobotę maraton. Wszyscy rywalizujący na trasie zawodnicy musieli zmierzyć się z prawdziwie surowym obliczem Gór Izerskich, okraszonym październikowym deszczem, śniegiem oraz błotem. Oczywiście pokonywanie kilometrów, a w szczególności szybkich zjazdów, uprzykrzała temperatura powietrza oscylująca w okolicach 3 stopni powyżej zera. Było ciężko, jednak z tak ekstremalnymi warunki znakomicie poradzili sobie zawodnicy Romet Racing Team.

04.10.2016

Targom Kielce Bike Expo 2016, jak co roku towarzyszyła rywalizacja sportowa w ramach maratonu MTB. Tym razem organizacja przypadła Cezaremu Zamanie i serii Mazovia MTB Maraton. Ogromną gratką zarówno dla samych kolarzy, jaki i kibiców był start zlokalizowany w ścisłym centrum imprezy.  Zawodnicy zagrzewani gorącym dopingiem publiczności wyruszyli wprost z hali targowej by zmierzyć się z szybką interwałową trasą wytyczoną na obrzeżach miasta.

30.09.2016

Sezon Cyklokarpat zakończony! Finał serii rozegrał się w Wierchomli i dla Romet Racing Team był niezwykle emocjonujący za sprawą Dominika Grządziela. Nasz zawodnik dał z siebie wszystko i aż do samego finiszu zacięcie walczył o punkty w klasyfikacji generalnej cyklu.

Nowsze  1  2  ...  36  37  Starsze