Factory Team
05.08.2017

Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim rozegrane zostały w tym roku w…. Warszawie. Tak to nie jest pomyłka! Do prawdziwych gór z naszej pięknej stolicy jest kawał drogi, aczkolwiek Cross Country rządzi się swoimi prawami. 

15.07.2017

Zbliżają się Mistrzostwa Polski Cross Country MTB 2017, które dla Macieja Jeziorskiego są jednym z najważniejszych punktów sezonu. Tegoroczny czempionat jest dla Maćka wyjątkowy gdyż odbędzie się w jego rodzinnym mieście Warszawie. Minione tygodnie były niezwykle pracowite. Nasz zawodnik bardzo mocno trenował by na swoim terenie pokazać się z jak najlepszej strony.

05.07.2017

Finał wyścigu Bike Adventure za nami! Na zakończenie kolarze mieli do przejechania najkrótszy odcinek zmagań. Pomimo skumulowanego na przestrzeni trzech dni zmęczenia kolarze jechali aktywnie. Bartek Janowski finiszował na 2 pozycji. Nasz zawodnik dopiął w ten sposób wygraną w klasyfikacji generalnej wyścigu!

03.07.2017

Wyścig Bike Adventure wjechał w Karkonosze. Za nami trzeci najtrudniejszy etap tegorocznej rywalizacji. Na trasie nie brakowało dziś partii technicznych. Można było się również solidnie zmęczyć gdyż do pokonania czekała ściana płaczu, czyli Petrowka. Swoje dołożył obszerny dystans 63 kilometrów.

02.07.2017

Rywalizacja na Bike Adventure nie zwalnia tempa! Po całonocnych opadach deszczu na trasie panowały dziś niezwykle ciężkie warunki. Do pokonania było pięćdziesiąt osiem wymagających kilometrów. Smaczku rywalizacji dodał fakt, iż metę zlokalizowano na podjeździe w związku z tym emocjonująca walka trwała aż do samej kreski!

Nowsze  1  2  ...  40  41  Starsze