Factory Team
21.04.2017

W miniony weekend Maciek Jeziorski zaliczył wizytę w Kutnej Horze, gdzie rozegrano edycję Pucharu Czech XC MTB. Zawody u naszych południowych sąsiadów zawsze gromadzą na swoim starcie topową stawkę zawodników MTB. Charakteryzują się również ciekawymi i selektywnymi trasami, w związku z tym, są świetnym impulsem do rozwoju.

13.04.2017

W niedzielę w Białymstoku zainaugurowano Puchar Polski XC MTB. Rywalizacja odbyła się na szybkiej, interwałowej trasie, na której nie zabrakło charakterystycznych dla Cross Country przeszkód. Na starcie w pełnym komplecie stawiła się czołówka ubiegłorocznych zmagań. 

13.04.2017

W ubiegłą sobotę, podwrocławska Miękinia kolejny raz przeżyła prawdziwe kolarskie oblężenie. Stało się to za sprawą inauguracji cyklu Bike Maraton. Zawody rozgrywane w pobliżu dolnośląskiej stolicy, co roku przyciągają ogromne rzesze zawodników. Pomimo kapryśnej pogody w sektorach startowych ustawiło się prawie dwa tysiące startujących!

11.04.2017

Za zawodnikami Romet Factory Team pierwsze wyścigi, przyszła, więc najlepsza pora na podsumowanie pracowitego okresu przygotowawczego. Pociągnęliśmy naszych kolarzy za język, wyciągnęliśmy od Bartka, Maćka i Michała kilka ciekawostek m.in. na temat: ich reżimu treningowego, diety oraz atmosfery w drużynie, panowie opowiedzieli również o przetestowanym sprzęcie a także o strategicznych planach na sezon.

31.03.2017

Na zakończenie zimowego okresu przygotowawczego Bartek Janowski oraz Maciek Jeziorski wystartowali w 26. Kamptal Klassik Trophy rozgrywanym w Austriackim Langenlois. Zawody miały rangę UCI C1 – pierwszą kategorię Międzynarodowej Unii Kolarskiej i były świetnym przedsezonowym przetarciem. Na stracie stawiło się blisko stu kolarzy kategorii Elita!

Nowsze  1  2  ...  37  38  Starsze