Akcja handlowa „KUP TERAZ, zapłać w 2020 roku ! Ubezpieczenie roweru otrzymasz gratis !”
17.07.2019

Nowy rower z gratisowym ubezpieczeniem to wyjątkowa oferta w branży rowerowej. Akcja dotyczy zakupu wszystkich rowerów w sieci sklepów Dealerów marki Romet. Klient może zakupić wymarzony rower już teraz, a zapłacić pierwszą ratę z odroczonym terminem płatności w styczniu 2020 roku. Ubezpieczenie od kradzieży roweru otrzyma gratis.

RRSO wynosi 13,98%. Oferta ważna do 31.08.2019 r. Szczegółowy zakres Grupowego Ubezpieczenia Roweru od Kradzieży dla Klientów Credit Agricole oferowanego na 12 miesięcy gratis (Klient nie ponosi żadnych kosztów ochrony ubezpieczeniowej) oraz informacje na temat ochrony ubezpieczeniowej (w tym wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Ubezpieczyciela) zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia oraz w Karcie Produktu dostępnych na stronie Ubezpieczyciela www.link4.pl oraz na stronie Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem www.credit-agricole.pl oraz w punkcie sprzedaży partnera. Bank stosuje zasady określone w Rekomendacji dobrych praktyk na polskim rynku bancassurance w zakresie ubezpieczeń ochronnych powiązanych z produktami bankowymi, wydanej przez ZBP. Ubezpieczyciel: Link4 TU S.A., Ubezpieczający: Credit Agricole Bank Polska S.A. Firmy należące do sieci franczyzowej ROMET Partner w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów i usług. 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,98%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1 900 zł, całkowita kwota do zapłaty 2 153,43 zł, oprocentowanie stałe 8,35%, całkowity koszt kredytu 253,43 zł (w tym: prowizja 91,20 zł, odsetki 162,23 zł), 11 miesięcznych równych rat w wysokości 179,45 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 179,48 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. 

Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej. Lista akceptowanych przez bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem www.credit-agricole.pl oraz w punkcie sprzedaży Partnera. 

Firmy należące do sieci franczyzowej ROMET Partner w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów i usług.

Materiał ma charakter informacyjny.