BRANŻOWE MEDIA TESTUJĄ SERIĘ NOWYCH MUSTANGÓW 2019

14.09.2018

Jak podkreśla Bike World: w branży rowerowej to już praktycznie rok 2019 - w tym momencie wszyscy producenci odsłonili już karty nowych kolekcji i czekają na kolejny sezon.

Nie inaczej jest z rodzimym Rometem, który jeszcze przed oficjalną premierą postanowił podzielić się z nami jednym z nowych modeli - był to hardtail Mustang M2. Romet w ostatnich sezonach przyzwyczaił nas do naprawdę przemyślanych specyfikacji swoich konstrukcji, które zwykle oferowały "więcej za mniej" niż spora część rynkowej konkurencji. Nie jest wielką tajemnicą, że walka o klienta w niższych rejonach cenowych rynku odbywa się przede wszystkim na polu wyposażenia, a te w przypadku Rometa zwykle były więcej niż udane. Z tym większym zainteresowaniem wzięliśmy na warsztat Mustanga M2. Romet Mustang M2 to przede wszystkim ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z kolarstwem zacząć jeździć więcej. Zdecydowanym plusem jest tu stosunek ceny do poziomu zastosowanych podzespołów, bo Romet za niewielką jak na 29-calowego hardtaila cenę 2.299,-  zł oddaje w nasze ręce całkiem fajny rower, który wprowadzi nas w świat bardziej ambitnego ścigania.

 

Test: https://portal.bikeworld.pl/artykul/testy_i_nowosci/testy_rowerow/17565/test_romet_mustang_m2_2019  Video: https://youtu.be/bDVxRjLDYZw

700D