WSPIERAMY BEZPIECZNY ZAKUP ROWERU Z ZACHOWANIEM ZALECANYCH ŚRODKÓW BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY KLIENTA.

Polskie Stowarzyszenie Rowerowe w tej nadzwyczajnej sytuacji związanej z koronawirusem COVID-19, rekomenduje rower jako środek transportu na dojazdy do pracy i wsparcie naszej aktywności. Rower powraca więc przede wszystkim w swojej głównej roli jako środek transportu i dodatkowo  jest bezpieczny bo osobisty. Może realnie też wesprzeć naszą aktywność, o którą w tym czasie powinniśmy szczególnie dbać, tak aby utrzymać nasz organizm w jak najlepszej kondycji. Tu w publikacji Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego przeczytasz więcej tutaj.

Jako Romet, dbając o swoich Klientów i kierując się również tą opinią wspieramy bezpieczny zakup roweru z zachowaniem szczególnej ostrożności oraz zalecanych środków bezpieczeństwa,  tak  aby zapewnić Klientowi poczucie bezpieczeństwa i ochrony. Jako producent rekomendujemy sklepy, które wprowadziły ten zalecany sposób zakupu roweru, tak aby zapewnić Klientowi poczucie bezpieczeństwa i ochrony. Mapa poniżej zawiera listę sklepów, w których aktualnie kupisz modele Romet 2020.

Obsługa tych sklepów  dokłada wszelkich starań dla tych z Was, którzy swój wymarzony rower chcą obejrzeć  oraz odbyć jazdę próbną i wprowadza zasady bezpiecznego zakupu:

  • Ograniczenie liczby Klientów przebywających w sklepie do 2 osób
  • Zapewnienie środków dezynfekujących przy wejściu do salonu
  • Zapewnienie rękawiczek jednorazowych każdemu Klientowi
  • Ciągłą dezynfekcję wszystkich rowerów i motocykli
  • Płatności on-line, zbliżeniowe, blik
  • Dowóz zakupionego roweru/motocykla do domu Klienta tego samego dnia
Dbajcie o siebie na trasie i pamiętajcie aby w tej nadzwyczajnej sytuacji COVID-19, użytkować rower zachowując podczas jazdy bezpieczny dystans z innymi użytkownikami.

Sprawdź gdzie kupisz rowery z kolekcji Romet 2020

    Zlokalizuj mnie
    700D