Centrum testowe rowerów ROMET

01.07.2014

Romet otwiera przed klientami nowe możliwości testowania rowerów i uruchamia Centrum testowe rowerów marki Romet na trasach Single Track* w Świeradowie Zdroju.

Na trasach Single Track w Centrum testowym będzie można wypróbować możliwości aż czterech wybranych modeli rowerów marki Romet:

Rambler 650b FS 1.0/ Rambler 650B FS 2.0

Doskonała okazja na przetestowanie rowerów  na kołach 27.5 ‘’. Rowery z pełnym zawieszeniem oferują 100 mm skoku z przodu i z tyłu. Czułe zawieszenie w systemie czterozawiasu zapewnia trakcję i komfort w trudnym terenie. W rowerach tych komponenty dobrano tak, aby sprawdziły się dla szerokiego grona użytkowników.

Rambler 29er R-line 5.0 / Rambler 29er R-line 6.0

Rowery zbudowane na kołach 29 cali idealnie nadają się na szybkie trasy SinglTrek. Koła o dużej średnicy ułatwiają pokonywanie przeszkód i poprawiają przyczepność na zakrętach i podczas wspinaczki.  Dwa najwyższe modele zbudowane są na lekkiej aluminiowej ramie i wyposażone w dobrej jakości komponenty. 

*Single Track pod Smrekiem, jako jedyne w Europie i jedno spośród 7 na świecie zyskało prestiżowe miano „IMBA Ride Center” (International Mountain Bicycling Association”).To miejsce znane z jednych z najlepszych ścieżek MTB w Polsce. Zlokalizowane na pograniczu Polski i Czech, nazywane przez lokalnych bikerów jako Single Track jest miejscem, gdzie będzie można wypożyczyć i przetestować rowery Rometu. Szybka jazda krętą ścieżką w zróżnicowanym terenie to prawdziwy sprawdzian zarówno umiejętności kolarza jak i jakości roweru.

 

700D