Dziecięce marzenie na komunię

01.05.2014

Trudno nie kojarzyć prezentu komunijnego z rowerem, ale żeby długo cieszył i dostarczał radości z jazdy, warto poświecić dłuższą chwilę na wybór odpowiedniego modelu.

 

Ważne, by dobrać rower dopasowany rozmiarem do młodego odbiorcy. Często powielanym błędem jest kupowanie takich produktów na wyrost. Sprawia to, że młody użytkownik zniechęca się już na samym początku przygody z rowerem.

              

Romet na tę okazję proponuje serię rowerów JUNIOR dedykowaną najmłodszym. Kolekcja Romet 2014 pozwoli dobrać odpowiedni produkt dla dziecka w każdym wieku.

Romet Rambler Dirt 24 to rower, który ucieszy niejednego chłopca.  Wszystkie komponenty związane z anatomią młodego człowieka zostały dostosowane do mniejszej sylwetki. Nowoczesna, streetartowa grafika oraz niska rama z pewnością spodobają się młodemu rowerzyście. Jest to nowoczesny i ergonomiczny środek transportu dla najmłodszych dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych.

 

Romet Jolene 24 to propozycja dla dziewczynek. Specjalnie wyprofilowana rama pozwoli na komfortowe korzystanie z tego środka transportu. Dla dziewczynek szczególnie ważny jest wygląd rowera, dlatego oferujemy Jolene 24 w dwóch atrakcyjnych wersjach kolorystycznych.

 

Oba modele wyposażone są w 21 biegów,  lekką, aluminiową  ramę oraz koła w rozmiarze 24 cale, co ułatwi korzystanie z przedstawionych rowerów.

 

Dlaczego warto wybrać rowery z kolekcji Romet JUNIOR:

 

  • Dopracowane konstrukcje
  • Nowoczesny i atrakcyjny design
  • Atrakcyjne ceny
  • Szeroka dostępność
  • Duży wybór modeli

 

 

700D