FABRYKA

Romet należy do grona największych producentów rowerów w Europie. W naszych fabrykach produkujemy rocznie ok. 400 tys. sztuk rowerów, co stanowi 1/3 całej produkcji w Polsce. Doświadczenie w branży rowerowej, wydajność naszych fabryk oraz elastyczność planowania produkcji pozwala nam na szybkie reagowanie na potrzeby rynku, stały rozwój i produkowanie sprzętu najwyższej jakości.

Produkcja odbywa się na trzech niezależnych liniach montażowych przystosowanych do szerokiego asortymentu modeli i dodatkowej do produkcji specjalistycznych rowerów. Nasze rowery produkujemy w Polsce, co daje nam pewność pełnej kontroli jakości na każdym etapie powstawania roweru od projektowania aż po finalną logistykę. Znaczną część produkcji stanowi eksport rowerów na rynki Europy Zachodniej, aktualnie jesteśmy obecni na 32 rynkach na świecie.

Fabryki Romet zlokalizowane są w siedzibie głównej w Podgrodziu k/Dębicy oraz Romet-Jastrowie na północy Polski wraz z centrum logistycznym w Kowalewie, łączna ich powierzchnia to 65 tys. m2.

Automat do montażu szprych

Zautomatyzowana linia do produkcji obręczy

Etap pakowania finalnego produktu

4 linie produkcyjne w tym jedna do
montażu rowerów specjalistycznyc

Nowoczesny magazyn wysokiego składowania o
powierzchni 10 tys m2.Romet posiada własny transport z taborem 140 ciężarówek

700D