Factory Team
19.06.2019

Minął kolejny miesiąc obfitujący w kolejne zwycięstwa. Mamy podsumowanie dotychczasowych osiągnięć. Wzięliśmy udział w Bike Atelier MTB Maraton, 4 edycji cyklu Via Dolny Śląsk, czwartej odsłonie Kaczmarek Electric MTB, Bike Maraton 2019 - Jelenia Góra - UCI MTB Marathon Series, Bike Atelier MTB Maraton w Olkuszu, Mistrzostwa Szkół Dolnego Śląska w MTB, 30 jubileuszowym wyścigu Złota Wstęga Kaczawy, Kaczmarek Electric MTB w Pławnej .

 

więcej
21.05.2019

Czas na podsumowanie kolejnych osiągnięć. Nasi zawodnicy dzielnie walczą, mamy kolejne miejsca na podium. Ostatni miesiąc obfituje w wiele zwycięstw. Wzięliśmy udział w Polkowickim Maratonie Mtb, Kaczmarek Eletric MTB w Zielonej Górze, 3 edycji VIA DOLNY Śląsk, Solid MTB, Macroni Duathlon Świdnica, Strefa MTB Sudety Walim, Bike Atelier MTB Maraton w Dąbrowie Górniczej, Dukla Wolf Race, XC w Wałbrzychu - Górale na Start oraz w MTB, Mistrzostwa Polski w Duathlonie, Kaczmarek Electric MTB Sulechowa, Family Cup Olkusz, IV Maraton Szosowy Dookoła Jeziora Miedwie w Morzyszynie, CCC Tour Grody Piastowskie - Jaworska Pajda Chleba.

więcej
29.04.2019

Ostatnie dwa miesiące to czas pełen sukcesów. Jesteśmy dumni z naszych zawodników, którzy znakomicie rozpoczęli sezon. Zaczynamy w mocnym składzie liczącym 101 zawodników. Dotychczas wzięliśmy udział w X Jubileuszowym Pucharze Piastów Śląskich, Solid Road, Solid MTB, Cross Uraz Duathlon, Kaczmarek Eletric MTB, Force Maraton MTB Orzesze, XXXII Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim – Ślężański Mnich, Bike Maraton, Bike Atelier MTB Maraton oraz Strefa MTB Sudety.

więcej
05.04.2019

Ekipa pokonała asfaltowymi drogami oraz szutrowymi bezdrożami 2436km i blisko 65500m w pionie, meldując się zarówno na ponad 1200 m.n.p.m. jak i na wysokości morza. Po takim ekstremalnym treningu nadchodzący sezon zapowiada się obiecująco!

 

więcej
25.03.2019

W 2018 roku Romet Factory Team wystartował 295 razy. Zespół zawodników przejechał łącznie 13.424 km – czyli odległość jaką możemy przebyć z Polski do Australii oraz pokonał 302.180 metrów w pionie – czyli ponad trzy razy wjechał i zjechał z Mount Everest. Znakomite przygotowanie do sezonu przełożyło się na zajęcie przez zawodników 166 miejsc w Top 3. W rozpoczynającym się sezonie zawodnicy będą walczyć o sportowe laury w zawodach krajowych i międzynarodowych, a podczas treningów i przygotowań do wyścigów przetestują na sportowym poligonie znaczną część rowerów należących do kolekcji marki Romet. Jak będzie wyglądał sezon 2019 w Romet Factory Team i dlaczego tak niezwykle ważny w osiąganiu sukcesów sportowych przez Team jest niezawodny i wytrzymały sprzęt rowerowy?

więcej