Factory Team
06.07.2018

To były dla zawodników Romet Factory Team 4 dni intensywnej jazdy i zwycięstw . Efekt: kilkanaście miejsc na podium w kategorii PAR i SOLO. 

więcej
26.06.2018

Mazovia 24h Marathon to wyścig, który przyciąga grono najwytrwalszych zawodników. W tegorocznej edycji stanęło na starcie 211 rowerzystów gotowych do pedałowania non stop przez całą dobę.

więcej
04.06.2018

Jedna z najtrudniejszych etapówek MTB w Polsce - Beskidy MTB Trophy zaczęła się wspaniale dla zawodników Romet Factory Team. Po pierwszym etapie cała drużyna spisała się na medal zajmując  drużynowo 2 miejsce na dystansie Mega. Indywidualnie Tomasz Kamiński również 2m w kat. M3.

więcej
12.05.2018

Romet Factory Team wszedł w nowy sezon z wartościowymi wynikami podczas Bike Maratonu. Co prawda każdy z zawodników miał ochotę na podium w Bike Maraton ale to udało się tylko czterem naszym zawodnikom.

więcej
23.04.2018

Romet Factory Team to aktualnie 70 osób ścigających się  na co dzień w takich dyscyplinach jak MTB, Szosa, Triathlon, Enduro i DH. W rozpoczynającym się sezonie zawodnicy będą walczyć o sportowe laury w zawodach krajowych i międzynarodowych, natomiast podczas treningów i przygotowań do wyścigów przetestują na sportowym poligonie znaczną część rowerów należących do kolekcji.

więcej