Factory Team
15.07.2017

Zbliżają się Mistrzostwa Polski Cross Country MTB 2017, które dla Macieja Jeziorskiego są jednym z najważniejszych punktów sezonu. Tegoroczny czempionat jest dla Maćka wyjątkowy gdyż odbędzie się w jego rodzinnym mieście Warszawie. Minione tygodnie były niezwykle pracowite. Nasz zawodnik bardzo mocno trenował by na swoim terenie pokazać się z jak najlepszej strony.

więcej
05.07.2017

Finał wyścigu Bike Adventure za nami! Na zakończenie kolarze mieli do przejechania najkrótszy odcinek zmagań. Pomimo skumulowanego na przestrzeni trzech dni zmęczenia kolarze jechali aktywnie. Bartek Janowski finiszował na 2 pozycji. Nasz zawodnik dopiął w ten sposób wygraną w klasyfikacji generalnej wyścigu!

więcej
03.07.2017

Wyścig Bike Adventure wjechał w Karkonosze. Za nami trzeci najtrudniejszy etap tegorocznej rywalizacji. Na trasie nie brakowało dziś partii technicznych. Można było się również solidnie zmęczyć gdyż do pokonania czekała ściana płaczu, czyli Petrowka. Swoje dołożył obszerny dystans 63 kilometrów.

więcej
02.07.2017

Rywalizacja na Bike Adventure nie zwalnia tempa! Po całonocnych opadach deszczu na trasie panowały dziś niezwykle ciężkie warunki. Do pokonania było pięćdziesiąt osiem wymagających kilometrów. Smaczku rywalizacji dodał fakt, iż metę zlokalizowano na podjeździe w związku z tym emocjonująca walka trwała aż do samej kreski!

więcej
01.07.2017

Inauguracja etapówki Bike Adventure za nami. Pierwszy dzień zmagań dał wszystkim startującym mocno w kość, o czym przekonał się również Bartek :). Start zlokalizowano w Szklarskiej Porębie natomiast trasa etapu prowadziła w kierunku Świeradowa Zdroju, więc do pokonania były klasyczne podjazdy zlokalizowane w górach Izerskich.

więcej