Factory Team
20.09.2017

Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB 2017 są za nami! Zawodnicy rywalizujący o miano najlepszego w kraju w Wałbrzychu zmierzyli się z górską trasą prowadzącą ścieżkami Chełmca oraz masywu Trójgarb. Techniczne szlaki we wcześniejszych latach gościły już kolarzy górskich i znane są z wysokiego poziomu trudności.

więcej
07.09.2017

Maciej Jeziorski kontynuuje program zagranicznych startów. Końcówka sierpnia okazała się wyjątkowo pracowita. Nasz zawodnik zaliczył austriacki wyścig XCO UCI C2 „Rund um den Roadlberg” oraz finałową edycję Pucharu Świata Cross Country MTB rozegraną w Val di Sole! 

więcej
21.08.2017

Za Maćkiem Jeziorskim i Bartkiem Janowskim dwie najbardziej prestiżowe imprezy z kalendarza startów Romet Factory Team 2017 – Mistrzostwa Europy Cross Country MTB oraz w Maratonie MTB. Tegoroczne mistrzostwa kontynentalne rozegrano na niezwykle wymagających trasach, o czym osobiście przekonali się nasi zawodnicy!

więcej
05.08.2017

Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim rozegrane zostały w tym roku w…. Warszawie. Tak to nie jest pomyłka! Do prawdziwych gór z naszej pięknej stolicy jest kawał drogi, aczkolwiek Cross Country rządzi się swoimi prawami. 

więcej
15.07.2017

Zbliżają się Mistrzostwa Polski Cross Country MTB 2017, które dla Macieja Jeziorskiego są jednym z najważniejszych punktów sezonu. Tegoroczny czempionat jest dla Maćka wyjątkowy gdyż odbędzie się w jego rodzinnym mieście Warszawie. Minione tygodnie były niezwykle pracowite. Nasz zawodnik bardzo mocno trenował by na swoim terenie pokazać się z jak najlepszej strony.

więcej