Factory Team
05.07.2017

Finał wyścigu Bike Adventure za nami! Na zakończenie kolarze mieli do przejechania najkrótszy odcinek zmagań. Pomimo skumulowanego na przestrzeni trzech dni zmęczenia kolarze jechali aktywnie. Bartek Janowski finiszował na 2 pozycji. Nasz zawodnik dopiął w ten sposób wygraną w klasyfikacji generalnej wyścigu!

więcej
03.07.2017

Wyścig Bike Adventure wjechał w Karkonosze. Za nami trzeci najtrudniejszy etap tegorocznej rywalizacji. Na trasie nie brakowało dziś partii technicznych. Można było się również solidnie zmęczyć gdyż do pokonania czekała ściana płaczu, czyli Petrowka. Swoje dołożył obszerny dystans 63 kilometrów.

więcej
02.07.2017

Rywalizacja na Bike Adventure nie zwalnia tempa! Po całonocnych opadach deszczu na trasie panowały dziś niezwykle ciężkie warunki. Do pokonania było pięćdziesiąt osiem wymagających kilometrów. Smaczku rywalizacji dodał fakt, iż metę zlokalizowano na podjeździe w związku z tym emocjonująca walka trwała aż do samej kreski!

więcej
01.07.2017

Inauguracja etapówki Bike Adventure za nami. Pierwszy dzień zmagań dał wszystkim startującym mocno w kość, o czym przekonał się również Bartek :). Start zlokalizowano w Szklarskiej Porębie natomiast trasa etapu prowadziła w kierunku Świeradowa Zdroju, więc do pokonania były klasyczne podjazdy zlokalizowane w górach Izerskich.

więcej
30.06.2017

Kolejne wyścigi za naszym maratończykiem! Początek sezonu upływa Bartkowi pod kątem zmiennego szczęścia. Nasz zawodnik w zmaganiach na Bike Maratonie w Jeleniej Górze zaliczanym do międzynarodowego cyklu UCI Marathon Series chciał pokazać się z jak najlepszej strony, jednak plany pokrzyżowało mu przeziębienie. Mimo to motywacja u naszego kolarza nie zmniejszyła się i już w kolejnym wyścigu w Ludwikowicach Kłodzkich zaliczył trzecie miejsce na podium, chociaż tym razem zmierzyć musiał się z wybitnie niesprzyjającą pogodą.

więcej