Factory Team
27.06.2014

Po trzech tygodniach przerwy w wyścigach zawodnicy Romet MTB Team wracają na trasy BikeMaratonu. Okres międzywyścigowy nie oznacza przerwy w przygotowaniach i treningach do następnych zawodów. Drużyna  Rometu intensywnie przygotowywała się do najbliższego maratonu w Myślenicach, który odbędzie się już 28 czerwca.

 

więcej
02.06.2014

W minioną sobotę odbył się Skandia Maraton Lang Team w Krakowie. Zawodnik Romet MTB Team - Bartek Janowski przyjechał na metę na pierwszym miejscu wśród zawodników bez licencji PZKol. Gratulujemy!

więcej
27.05.2014

Za zawodnikami Romet MTB Team weekend obfitujący w maratony. Mowa tu o BikeMaratonie w Wałbrzychu (24 maja) oraz MTB Marathon w Karpaczu (25 maja). Zawodnicy teamu piszą o swoich startach.

więcej
13.05.2014

Wiosna w pełni. Świadczy o tym coraz większa ilość słońca, ciepła rowerowa pogoda, wszechobecna bujna zieleń i kwitnące rzepaki.  Żółte rzepakowe pola już na stałe wpisały się w krajobraz Polski. Można powiedzieć, że kształtują również klimat Zdzieszowickiej imprezy Bike Maratonu.

więcej
13.05.2014

Większośc z nas wie, jak wygląda maraton MTB. Najczęściej obserwujemy go gdzieś ze środka stawki, walcząc dzielnie o swoje miejsce na mecie. Postanowiliśmy jednak spytać dwie osoby, jak całośc wygląda z perspektywy czuba peletonu. Pretekstem był pierwszy górski maraton Grzegorz Golonki, słynny Złoty Stok. A może wypadałoby powiedzieć morderczy Złoty Stok, z Górą Borówkową spływającą krwią.... dla lepszego efaktu. Wrażeniami podzielili się Ola Misterska i Andrzej Doktor, obydwoje są członkami Romet MTB Team.

więcej