Factory Team
03.04.2014

Rozpoczęcie sezonu dla zawodników Romet MTB Team zbliża się wielkimi krokami. Znamy już kalendarz startów teamu Rometu.

 

więcej
12.03.2014

Zawodnicy Romet Mtb Team o treningu i wrażeniach po powrocie ze słonecznego Calpe

Zawodnicy Romet MTB Team na swoje pierwsze treningowe zgrupowanie przygotowujące do sezonu wybrali Hiszpanię. Perfekcyjny plan dwutygodniowego treningu pozwolił zawodnikom zdobyć dawkę dobrej formy, adrenaliny i skoncentrować uwagę na celach sezonu 2014. O systemie przyjętego treningu, wrażeniach i tym co ich łączy opowiadają sami zawodnicy: Dariusz Poroś, Bartek Janowski, Ola Misterska i Andrzej Doktor.

więcej
06.02.2014

Romet w sezonie 2014 angażuje się w popularne w Polsce wyścigi w formacie maratonów MTB i utworzył Romet MTB Team. Drużynę tworzą zawodnicy należący do maratonowej czołówki w Polsce: Dariusz Poroś, Bartek Janowski, Aleksandra Misterska i Andrzej Doktor. Naszych zawodników spotkać będziecie mogli na trasach wszystkich górskich maratonów w Polsce. Team weźmie udział w największych Bikemaratonach MTB organizowanych przez Macieja Grabka a także w słynnych ze swojego wysokiego poziomu technicznego imprezach MTB MARATHON organizowanych przez Grzegorza Golonkę. Wisienką na torcie będzie udział całej drużyny ROMET MTB TEAM w międzynarodowym wyścigu etapowym Sudety MTB Challenge.

więcej
03.02.2014

Czy kolarze koniecznie muszą w lutym wyjeżdżać do hiszpańskiego Calpe? Oczywiście niekoniecznie, ale jak mówi mądrość ludowa - „forma będzie wówczas w czerwcu!”. A choć za oknem ciągle biało, kwietniowe rozpoczęcie sezonu zbliża się wielkimi krokami. Szykuje się do niego również nowe ekipa, sponsorowana przez Rometa. Oficjalnie przygotowania do kampanii wiosennej zaczyna właśnie od zgrupowania w Hiszpanii.

więcej
01.02.2014

Kolarze naszego Romet MTB Team’u w pocie czoła szlifują formę, natomiast obsługa drużyny pracuje nad tym żeby każdy otrzymał niezbędne wyposażenie. W zeszłym tygodniu nastąpił wyczekiwany przez wszystkich odbiór rowerów, strojów, niezbędnego ekwipunku oraz odżywek. Swoimi wrażeniami z tego wydarzenia podzielił się z nami Bartek:
Odbiór roweru startowego, to chwila, na którą każdy zawodnik czeka z niecierpliwością. W końcu to od sprzętu wyścigowego w głównej mierze zależą wyniki.

więcej