GO ACTIVE SHOW- 18-20.05.2018

21.05.2018

Druga edycja największych w Polsce targów sportowych Go Active Show, tak przedstawia się w liczbach: 488  wystawców, 569 marek i 30895 odwiedzających, 52 gwiazdy

Wydarzeniami były międzynarodowe zawody kulturystyczne IFBB Diamond Cup, największe w Europie Środkowej zawody kettlebell WKSF World Kettlebell Sport Federation, Ogólnopolskie Mistrzostwa w Grupowych Zajęciach Fitness, Polish Spinning® Event, największe zawody crossfitowe w Polsce Garage Games czy dwa zawody street workout. 

Oprócz wyżej wymienionych atrakcji na drugiej scenie atmosfera była gorąca ! Trening  z gwiazdami polskiego sportu Joanna Jędrzejczyk czy skoczkami narciarskimi Kamilem Stochem i Dawidem Kubackim zgromadziły tłumy zwiedzających chętnych do aktywnego udziału w imprezie. Podczas targów został zorganizowany również trening charytatywny poprowadzony przez Ewę Chodakowską z którego część zysków z biletów zasiliło konto fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

Do działania nad sylwetką mocno motywował Quczaj. Jego energia sprawiła że „chardkorowy” trening zakończył się uśmiechem na twarzy.

Najbardziej odważni uczestnicy targów podjęli  się 7 wyzwań Ewy Chodakowskiej w rywalizacji Choda Games. Bieg wahadłowy, skoki na skrzynię, jazda na rowerze spinningowym, burpees, ćwiczenie na wioślarzu, spacer farmera oraz ćwiczenia w siadzie równoważnym tylko pozornie wydają się proste. Poprzeczka sprawności  podniesiona była wysoko. Ośmiu najszybszych uczestników otrzymało nagrody, w tym również  rowery ROMET.

700D