Kolejne udane starty teamu ROMET !

30.06.2014

W ubiegłą  sobotę,  28 czerwca,  odbyła się piąta odsłona z cyklu BikeMaratonu.  Tym razem trasy usytuowane były w  Myślenicach u podnóża Góry Chełm.

Romet MTB Team startował  tradycyjnie na dwóch trasach MEGA i GIGA. Mega liczyła 42 km, na której znalazło się sporo podjazdów i technicznych zjazdów. Trasa była wymagająca zarówno kondycyjnie jak i technicznie. Giga, królewski dystans podczas edycji w Myślenicach liczyła zaledwie (jak na maraton) 64 km. Na trasie duża liczba wymagających podjazdów i technicznych ścieżek prowadzących w dół. Dystans przeznaczony był dla prawdziwych kolarskich twardzieli.

Tradycyjnie już, Romet MTB Team pokazał swoją siłę i uzyskał znakomite wyniki podczas maratonu. Ola Misterska zajęła 1 miejsce OPEN wśród kobiet na dystansie Mega. Dariusz Poroś oraz Andrzej Doktor wystartowali na trasie Mega w kategorii M3. Dariusz dotarł na metę na 3 miejscu w swojej kategorii i 4 miejscu Open, natomiast Andrzej skończył maraton z wynikiem 7 miejsca. Bartosz Janowski okazał się po raz kolejny bezkonkurencyjny na trasach Giga i nie dał swoim rywalom szans, kończąc wyścig na pierwszym miejscu Open.

700D