Kolekcja rowerów ROMET 2015

25.08.2014

Duże zmiany technologiczne. Silnie rozwinięta seria rowerów MTB. Sezon 2015 oznacza krok milowy w historii marki. W zupełnie nowej, rozbudowanej kolekcji, znalazły się obok rowerów amortyzowanych enduro i all mountain między innymi karbonowe maszyny do ścigania się w MTB i na szosie.

Maszyny amortyzowane Tool i Key wyposażono w nowatorskie zawieszenie Swift Link, dzięki któremu rowery Rometa są w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających użytkowników.
Romet wyznacza trendy, dlatego w rowerach znalazły się najnowocześniejsze materiały i rozwiązania techniczne, bo każdy detal ma znaczenie dla końcowej jakości roweru. W pracach rozwojowych brali udział członkowie Romet MTB Team, seryjnie wygrywający polskie maratony na kompozytowych Monsumach. Kolekcja Rometa 2015 to oczywiście nie tylko sprzęt wyczynowy, trafiły do niej uniwersalne rowery MTB we wszystkich obecnie dostępnych rozmiarach kół - 26, 27,5 i 29 cali. W dodatku, w zgodzie z najnowszymi światowymi trendami, wiele modeli z poszczególnych serii dostępny jest z dwoma różnymi rozmiarami kół, co pozwala dobrać je do wzrostu użytkownika. Zadbaliśmy o to, by każdy znalazł dla siebie ten pasujący najlepiej. Całą kolekcję rowerów górskich podzieliliśmy na podstawie ich przeznaczenia na następujące kategorie - enduro, all mountain, MTB Race, MTB XC, MTB i MTB Lady. Tradycyjnie też Romet oferuje bogatą ofertę rowerów miejskich, turystycznych i dziecięcych.

700D