MTB ENDURO DAGGER

16.09.2021

 

Gdy nudzą Cię szutry, ale uśmiechasz się na myśl o dużych górach. Gdy potrzebujesz wyścigowego roweru, który będzie rządzić na technicznych trailach. ROMET DAGGER to zupełna nowość: abyś mógł wyciągnąć maksimum z Twojej pasji jeżdżenia po górach, stworzyliśmy nowoczesną, efektywną ramę z autorskim systemem zawieszenia i topowymi komponentami.

 

Progresywna geometria i duże koła 29” doskonale wpisują się w obecne trendy. Agresywny kąt natarcia główki ramy daje Ci łatwość pokonywania przeszkód, pewne prowadzenie i stabilną pozycję. Docenisz też przestrzeń w przednim trójkącie, gdyż daje Ci możliwość montażu bidonu oraz swobodnej regulacji ustawień dampera.

Doskonałej kinematyce i pięknym liniom towarzyszy świetny stosunek ceny do jakości.

DAGGER to gratka nie tylko dla fanów enduro: wykorzystujemy rozwiązania ze świata XC, żeby stworzyć maszynę wszechstronną i odpowiednią dla każdego ridera. Oba modele ROMET DAGGER mają w podstawowym wyposażeniu regulowaną sztycę, napęd 1x12 i pełne zawieszenie o skoku 150/140 mm. Opony Michelin 2,4” oraz potężne hydrauliczne hamulce tarczowe 203/180 mm to jeszcze więcej dynamiki i pewności w każdym terenie.

700D