NOWA KOLEKCJA ROWERÓW ROMET 2022

16.08.2021

Co kieruje Tobą, kiedy wsiadasz na rower? Pasja, marzenie, konieczność? Bez względu na powód: jesteśmy, żeby codziennie Cię wspierać i pomóc w realizacji planów. Nasza nowa kolekcja ROMET 2K22 to efekt współpracy i zaangażowania specjalistów w precyzyjnym procesie: od projektu, przez wieloetapowe testy, aż po końcowy produkt.

W ofercie na nowy sezon znajdują się zupełnie nowe modele, jak i odświeżone wersje maszyn, które zdobyły Wasze uznanie w poszczególnych grupach. Bazując na najnowszych trendach, wydajnych technologiach i wiedzy prezentujemy rowery, które dadzą Ci satysfakcję i przyjemność jazdy. Z uwagi na specyfikę kolekcji i różne DNA  nowe rowery ROMET, które przygotowaliśmy na sezon 2022 to trzy oddzielne kolekcje: ROWERY ROMET 2022przedstawia kolekcję główną i  grupy rowerów: MTB XC, Enduro, Gravel, Trekking, Cross, Junior/Kids. Prezentujemy w nim nowości, zmiany, dedykowany dobór akcesoriów, przedstawiając strategiczne obszary rozwoju firmy i marki Romet jako producenta. ROMET CITY 2022 –  wprowadza nową serię rowerów miejskich Romet, w zupełnie nowej odsłonie, designie i nowoczesnej technologii malowania. Kolekcję tworzą trzy serie rowerów: Moda, Klasyka i Czas. ROMET E-BIKES 2022tworzy kolekcja rowerów elektrycznych  w takich grupach jak:  E- MTB, E-Cross, E-Trekking , E-City. Koncentrujemy się na technologii  rowerów elektrycznych i ich rozwoju. W nowych E-bikes 2022 z powodzeniem wprowadziliśmy ramy z silnikami centralnymi i zintegrowaną baterią a ich produkcja została już wdrożona w Polsce.

Jakie zmiany?

W sezonie 2022 nasza flagowa grupa MTB XC zyskuje świeży, nowoczesny design. Utrzymujemy docenione przez użytkowników specyfikacje osprzętowe. Maszyny z tej grupy są projektowane we współpracy z zawodnikami ROMET FACTORY TEAM; dlatego mamy pewność, że poradzą sobie z wyzwaniami na trasach. Poznajcie na nowo karbonowe modele ROMET MONSUN i aluminiowe ROMET MUSTANG w zróżnicowanej specyfikacji.

Nie zawiedziemy fanów jazdy w jeszcze trudniejszym terenie: ROMET DAGGER to rowery full suspension z autorskim systemem zawieszenia i amortyzacją RockShox, dzięki którym pokonywanie lasów i gór przyniesie jeszcze więcej satysfakcji.

W grupie SZOSA 2022 prezentujemy między innymi całkowicie nowy model z geometrią endurance: Romet Huragan 4. Aluminiowa rama z karbonowym widelcem i szeroki prześwit na opony sprawiają, że możesz wykorzystać go w zupełnie nieoczekiwany sposób. Z kolei zawodnicy oraz wszyscy ci, którzy na pierwszym planie stawiają szybkość, zainteresują się modelami ROMET HURAGAN CRD i HURAGAN DISC. Te karbonowe maszyny wyróżnia prędkość, efektywność

Nowość, na którą wszyscy czekają, to GRAVELE ROMET 2022. Wracamy z sześcioma modelami o konkurencyjnej specyfikacji i atrakcyjnym designie. Aluminiowe modele ROMET ASPRE i ROMET BOREAS zyskały nowe ramy i szereg punktów montażowych przydatnych w bikepackingu.

Odświeżony segment rowerów rekreacyjnych ROMET 2022 przypadnie do gustu użytkownikom, którzy oczekują niezawodności, funkcjonalności i nowoczesnego stylu. Modele CROSS i TREKKING to wszechstronne, solidne maszyny z ramami na dożywotnich gwarancjach i wysokiej jakości osprzętem.

Przygotowaliśmy też wyjątkową kolekcję ROMET CITY 2022 – modele miejskie są podzielone na trzy kategorie: MODA, KLASYKA, CZAS, które tworzą nieprzeciętne, wyróżniające się na rynku rowerów. To również zupełnie nowa technologia malowania, lakier pokryty akrylem wydobywa głębię koloru i jest też wyjątkowo odporny na uszkodzenia. Seria Moda adresowana jest dla kobiet ceniących styl, komfort, bezpieczeństwo i wygodę. Elegancja i oryginalne malowanie podkreślają charakter modeli. Serię Klasyka stworzyliśmy na bazie naszej szerokiej wiedzy i doświadczenia  w tworzeniu rowerów w połączeniu z atrakcyjną, nowoczesną geometrią. W ten sposób powstał rower będący idealnym środkiem transportu. Serie Czas wyróżnia minimalizm, szybkość i dynamika oraz nowoczesny design i geometria wzorowana na torowych rowerach podkreślają sportowy charakter modeli. Wybierz ten, który pasuje najbardziej do Ciebie!

Inwestujemy w rozwój technologii, co szczególnie widać w naszej kolekcji E-BIKES 2022. Zdecydowana większość modeli posiada już ramy ze zintegrowaną baterią i napędem centralnym, co bezpośrednio przekłada się na jakość jazdy i niezapomniane doświadczenia. Kolekcja e-bikes na sezon 2022 to rowery z grup e-MTB, e-cross, e-trekking i e-city – to przyjemność jazdy do odkrycia w każdych warunkach. Poznajcie nową kolekcję rowerów Romet 2K22.

 

700D