ROMET FACTORY TEAM SEZON 2K22

Wspieramy ich, a oni wspierają nas! Ich doświadczenie ukształtowało topowe modele 2K22. Ich sukcesy sportowe stanowią dowód wydajności rowerów Romet, a ich opinie przekładają się na sportowe DNA przyszłych modeli.

Romet Factory Team to drużyna kolarska, która wyróżnia się wśród zawodniczych teamów w Polsce i Europie. Nasi zawodnicy rywalizują na trasach największych polskich wyścigów: zarówno w XC, Enduro, DH, jak i na szosie.

Zaangażowanie i doświadczenie fabrycznego teamu mają odzwierciedlenie w rozwiązaniach konstrukcyjnych, technologicznych oraz wyposażeniu rowerów ROMET. Intensywne testy sprzętu w najbardziej wymagających warunkach dostarczają nam cennych informacji zwrotnych i pomagają udoskonalać rowery, które trafiają w ręce użytkowników.

Uwagi przekazywane przez zawodników RTF trafiają bezpośrednio do działu R&D oraz zespołu fachowców odpowiedzialnego za wdrożenie rowerów do produkcji. Taka współpraca przekłada się na późniejszy kształt i optymalne wyposażenie nowych modeli. Dzięki niej rowery każdej kategorii zyskują sportowe cechy i sprawdzone rozwiązania, doceniane przez użytkowników na różnym poziomie zaawansowania. Ich sukcesy sportowe stanowią dowód wydajności rowerów Romet, a ich opinie przekładają się na sportowe DNA przyszłych modeli.

Drużyna Romet Factory Team regularnie startuje w wyścigach i jest obecnie uznawana za jeden z czołowych amatorskich teamów w Polsce.

RFT nowy sezon zaczyna
w wielkim stylu, mocno
zaznaczając swoją pozycję
wśród innych teamów
kolarskich. Sportowa
rywalizacja, pasja
i wygrywanie wyścigów to
kierunek, który jest ich
silną motywacją.

Przypomnijmy: fabryczny
team polskiej marki
rowerowej Romet istnieje
od 4 lat i w tym czasie
wywalczył już ponad 100
pucharów drużynowych
i blisko 1000 miejsc
na podium.

Zawodnicy testują w Romety w różnych warunkach, aktywnie uczestnicząc w procesie projektowania i wdrażania nowych kolekcji marki Romet. Ich uwagi i sugestie przekładają się na ostateczny wygląd rowerów dostępnych w sprzedaży.

W sezonie 2022 drużyna RFT, już na starcie sezonu 2022 stawia poprzeczkę bardzo wysoko.

Po pierwszych 4 wyścigach MTB wyniki przestawiają się następująco:

- 1. miejsce w Kaczmarek Electric MTB w Krośnie Odrzańskim

- 2. miejsce w Bike Atelier Maraton w Rybniku

- 3. miejsce w BikeMaraton w Miękinii

Kolejne starty będą się odbywać sukcesywnie przez cały maj.

Gratulujemy! Życzymy udanego sezonu 2K22.

 
700D