PIERWSZE W POLSCE CENTRUM TESTOWE ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH
Współpraca Romet i Shimano

27.04.2018

Centrum Testowe ROMET– SHIMANO STEPS w Srebrnej Górze to pierwsza w Polsce wypożyczalnia, która udostępnia górskie rowery elektryczne z pełnym zawieszeniem.  Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji jeździć na elektrycznym rowerze MTB to doskonałe miejsce, żeby przetestować sprzęt, który wyznaczy jak najprawdopodobniej będzie wyglądała przyszłość kolarstwa górskiego. http://www.romet.pl/srebrna_gora/

Centrum umiejscowione  w świetnej lokalizacji posiada do dyspozycji ok. 500 km tras, należących do wspólnej strefy MTB Sudety, terenu  o zróżnicowanym charakterze i stopniu trudności, dającym idealne możliwości do testowania rowerów. Dodatkowo specyfika tras pozwala na szlifowanie umiejętności na przygotowanych ścieżkach, pełnych zakrętów, band i technicznych odcinków, a dzięki rozbudowanej sieci szlaków, również terenowe wycieczki poza Bikeparkiem. Do dyspozycji są 4 trasy Enduro i kilka łączników pozwalających na kombinację zjazdów, na których będzie można sprawdzić zalety udostępnionych rowerów elektrycznych. Wypożyczalnia wyposażona jest w 15 EBike-ów Rometa, zbudowanych z wykorzystaniem  wyróżniających  się mocą i kulturą pracy systemów SHIMANO STEPS E8000. Elektryczny silnik zasilany pojemną baterią sprawia, że  również podjazdy stały się tak samo ekscytujące jak zjazdy.

Srebrna Góra to miejscówka pozwalająca  przyjemnie spędzić czas również w przerwach pomiędzy jednym a drugim rowerowym singlem. Zaplecze techniczne i merytoryczne nowo uruchomionego Centrum zapewnia profesjonalna obsługa. W sąsiadującej Willi Hubertus znajdziemy  bazę noclegową oraz gastronomiczną, co umożliwia zaplanowanie nawet dłuższego pobytu.

 

700D