ROMET FACTORY TEAM PODSUMOWUJE PEŁEN SUKCESÓW SEZON 2019
20.12.2019

To był bardzo dobry sezon dla zawodników ROMET Factory Team. Drużyna Romet Factory Team wystartowała w 135 wyścigach, zaliczając 1050 osobo-startów, które przełożyły się na rewelacyjny wynik 327 miejsc na podium w TOP 3. Imponująca jest też liczba wszystkich dekoracji a było ich w tym sezonie blisko 500. 

Wyniki te uzupełniają 6 medali rangi Mistrzostw Polski oraz zwycięstwo drużynowe: srebro wywalczone przez polskie kolarki w VII Światowych Igrzyskach Wojskowych (CISM military World Games) w Wuhan (Chiny) wśród, których startowała  Edyta Jasińska – czołowa zawodniczka torowa, biorąca udział również w IO RIO, w tym sezonie reprezentująca Romet Factory Team.

Romet Factory Team to drużyna kolarska, wyróżniająca się wśród teamów w Polsce i Europie. Ten sezon pokazał jak pasja połączona z intensywną pracą i sportową charyzmą przekłada się na wysokie  wyniki. Romet Factory Team postrzegany jest jako czołowy team kolarski w Polsce. Romet Factory Team to bez wątpienia drużyna wyjątkowa. Zarówno pod względem swej wielkości – w jej skład wchodzi 101 zawodników regularnie pokazujących się na imprezach sportowych w Polsce i poza jej granicami – jak i uniwersalności w kontekście uprawianych odmian kolarstwa. Barwy RFT zauważalne są bowiem na maratonach MTB, zawodach Enduro czy DH, wyścigach szosowych, a nawet duathlonach – zaznacza portal mtb-xc.