ROMET FACTORY TEAM Z KOLEJNYMI SUKCESAMI W SEZONIE 2021
– ULTRA BIKE MARATON SZKLARSKA PORĘBA

05.07.2021

 

Romet Factory Team ponownie plasuje się jako jeden z czołowych teamów w Polsce. Po pierwszych wyścigach w sezonie, w lipcu 2021 na koncie fabrycznego teamu już 38 miejsc na podiach, w tym aż 14 zwycięstw! Zawodnicy wzięli udział w największych imprezach MTB w Polsce, takich jak: wyścig etapowy Bike Adventure, cykl Bike Maraton, w tym największy Ultra Bike Maraton Szklarska Poręba i Puchar Polski w Maratonie MTB Polskiego Związku Kolarskiego. Podczas Wyścigu Ultra Bike Maratonu odbyła się również dekoracja  zwycięzców zeszłorocznego Pucharu MTB Bike Maraton z imponującymi wynikami zarówno w klasyfikacji drużynowej jak i indywidualnej.

 

 

W Szklarskiej Porębie rozegrano wyścig MTB na czterech różnych dystansach: FUN (17 km), CLASSIC (32 km), MEGA (51 km) i GIGA (97 km). Sportowa rywalizacja na najwyższym poziomie, wysoka frekwencja i nieopisane przeżycia; tak można w kilku słowach podsumować weekend 03-04.07. Zarówno zawodnicy, jak i kibice, dali z siebie wszystko – trudno oddać słowami tak ogromną energię! Wyniki Romet Factory Team na podium: - Drużyna Sportowa: 1 miejsce - Drużyna Muszkieterów: 2 miejsce - Drużyna Młodzieżowa: 3 miejsce - Michał Decewicz: 2 miejsce mężczyzn na trasie CLASSIC.

Dodatkowo w rozgrywanym w niedzielę wyścigu SZOSA Robert Raczkowski zdobył 1. miejsce na dystansie FUN. 2. miejsce, także w naszych barwach, zajął Tomasz Harkawy. Gratulacje!

 


 

ROMET FACTORY TEAM 

Romet Factory Team to utytułowana drużyna kolarska, która w kolejnym sezonie zdobywa liczne puchary na trasach zawodów w całej Polsce. Nasi zawodnicy ścigają się w dyscyplinach takich jak MTB, XC i szosa. Ich zaangażowanie, pasja i osiągi bezpośrednio przenoszą się na proces tworzenia rowerów ROMET.

Podkreślają, że zrobią wszystko, żeby 2021 był kolejnym mocnym sezonem.

Zawodnicy intensywnie testują nasze maszyny w najbardziej wymagających, trudnych warunkach. Informacje zwrotne od drużyny fabrycznej wyznaczają kierunek działania zespołu projektowego, wskazują atuty rowerów i pozwalają efektywnie pracować nad pozostałymi obszarami. W oparciu o doświadczenie i sugestie zawodników wprowadzamy nowe rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne. Widać to nie tylko w wyścigowej serii ROMET MONSUN, ale i w modelach segmentu entry level oraz rekreacyjnych. Rowery zyskują wydajność, osiągi i jeszcze wyższe właściwości jezdne. Efekty doceniają użytkownicy na każdym poziomie zaawansowania.

W sezonie 2021 Romet Factory Team ponownie plasuje się jako jeden z czołowych teamów w Polsce. Po pierwszych wyścigach w sezonie, w lipcu 2021 na koncie fabrycznego teamu są już 38 miejsca na podiach, w tym aż 14 zwycięstw! Zawodnicy wzięli udział w największych imprezach MTB w Polsce, takich jak: wyścig etapowy Bike Adventure, cykl Bike Maraton, w tym największy Ultra Bike Maraton Szklarska Poręba i Puchar Polski w Maratonie MTB Polskiego Związku Kolarskiego.

 

700D