ROMET MTB TEAM – sezon rozkręcony

13.05.2014

Za zawodnikami Romet MTB Team dwa udane występy na tegorocznych trasach maratonów w Polsce. Mowa tu o Bike Maratonie w Miękini oraz MTB Marathonie w Murowanej Goślinie. Dobre przedsezonowe przygotowanie teamu skutkuje zdobywaniem najwyższych miejsc podczas wyścigów. Drużyna podkreśla, że będzie walczyła do ostatnich zawodów.

Zapowiadają się kolejne rewelacyjne występy w tym sezonie. Kolejne starty teamu Romet już 24 maja podczas Bike Maratonu w Wałbrzychu oraz  25 maja na MTB Marathon w Karpaczu. Przypomnijmy, że drużyna Rometu walczy na trasach maratonów w Polsce w poszczególnych kategoriach wiekowych. Aleksandra Misterska to kategoria K3, Bartosz Janowski startuje w  kategorii M2, natomiast Andrzej Doktor i kierownik teamu Dariusz Poroś ścigają się w kategorii M3. Najnowszy film o Romet MTB Team przedstawia sylwetki zawodników:

https://www.youtube.com/watch?v=K36oiUutUek&feature=youtu.be

*Romet MTB Team tworzą zawodnicy należący do maratonowej czołówki w Polsce: Dariusz Poroś, Bartosz Janowski, Aleksandra Misterska i Andrzej Doktor.
Drużynę kolarską Rometu można będzie spotkać na trasach wszystkich najważniejszych górskich maratonów w Polsce. W sezonie 2014 naszych zawodników wspierają : SHIMANO dostawca osprzętu oraz butów i okularów, TOKEN dostawca kół, karbonowych kokpitów i sztyc, SCHWALBE ubierać będzie koła zawodników w ogumienie, na którym startuje światowa czołówka MTB, GIRO - dostawca rękawiczek i kasków, OLIMP - dostarcza odżywek sportowych.

700D