ROMET ROWERY 2014

28.08.2013

Romet po raz pierwszy nowe modele przygotowane na rok 2014 przedstawi podczas targów we Friedrichshafen, a następnie całą kolekcję w Polsce na Bike Expo w Kielcach.

 

Na rok 2014 producent  zaprezentuje nową jakość całego segmentu kolekcji.  Jak co roku będzie to szeroki asortyment  rowerów w  5 kategoriach: MTB, Szosa, Trekking/Cross, City i Junior. W tym roku Romet znaczenie rozbudował serię rowerów MTB.  Są w niej rowery na kołach 26”, 27,5”, 29”. Trzonem tej kategorii są rowery wyczynowo- sportowe. Odbiorcy będą mogli wybrać pomiędzy rowerami na ramach carbonowych, z pełnym zawieszeniem czy też aluminiowych. Romet Mtb na 2014 to  również 8 modeli z serii Jolene for women. Wykorzystując najnowsze technologie i rozwiązania Romet ma zamiar wejść w pułap czołowych, zagranicznych marek oferując swoim odbiorcom konkurencyjne i jakościowe rowery.

W segmencie rowerów na 26” pojawia się sportowa linia R-line. W modelach na kole 29” Romet przygotował linię kilku modeli -  od popularnych do sportowych. Po raz pierwszy w Kolekcji Rometu na 2014 zobaczymy rowery na 27,5 i tu będzie w czym wybierać.

Romet jak zawsze łączy w swej kolekcji dobrą jakość, atrakcyjną stylistykę rowerów ale i przede wszystkim rozsądne ceny.

Zobacz również artykuł na www.bikeworld.pl

 

700D