ROWERY ROMET 2019

12.09.2018

Romet 2019 to kolekcja przygotowana z myślą o tych, dla których rower jest ważną częścią życia. Podczas tworzenia modeli całą energię skupiliśmy na tym, aby zaspokoić oczekiwania użytkowników. Rowery Romet, które proponujemy na nowy sezon są również odpowiedzią na potrzeby zmieniającego się rynku.

Kolekcja 2019 to zmiany – zarówno te modelowe , jak i strukturalne. Zmodyfikowaliśmy kolekcję, organizację modeli, specyfikacje oraz nazwy.
Większość grup rowerów została uzupełniona o nowe modele. Efektem tych zmian jest bardzo dobra relacja osprzętu do ceny i atrakcyjność modeli.
Mocno skoncentrowaliśmy się na średniej półce rowerów XC, dzięki czemu całą kolekcja stała się kompletna i dopasowana do potrzeb wszystkich użytkowników.
Zadbaliśmy zwłaszcza o to, by wyjątkowa i uznana seria Mustang mogła być dostępna dla szerszej grupy rowerzystów. Przebudowaliśmy grafikę rowerów MTB, stawiając na design o mocnym, sportowym zacięciu i geometrię oraz rozwiązania technologiczne znane z bardziej zaawansowanych grup.
Grupa szosowa, a w nich Huragany i Mustangi charakteryzuje minimalistyczna, elegancka forma i doskonałe parametry użytkowe, zapewniające sztywność i znakomity transfer mocy. Trend szutrowy, który rozwija się z niezwykłą siłą dzięki wyjątkowej uniwersalności tego typu maszyn, reprezentują: budzący na rynku duże zainteresowanie model Aspre i nagrodzony w kategorii polski design oraz wyróżniony w branżowych testach model Nyk.
Rowery miejskie to grupa, w której dominują: kolor, styl i charakter, a reprezentują ją nowe modele retro. W kolekcji E-bikes nowością jest model ERE 501, który można testować w Centrum Testowym rowerów z pełnym zawieszeniem w Srebrnej Górze.
Z kolei citi bike ERC 101 z serii komfort wykorzystuje kompaktowy system Shimano Steps. W grupie rowerów All mountain, które umiejętnie łączą skuteczność z pokonywaniem podjazdów z przyjemnością zjeżdżania, nie mogło zabraknąć modelu Jig – naszego ulubionego fun bike’a. Rowery z serii Trekking i Cross zostały przebudowane i dołączyły do nich modele w nowej koncepcji stylistycznej.
Nasza praca na nową kolekcją była  gruntownie przemyślana i wieloetapowa. Modele, które proponujemy, dzięki jeszcze bardziej rozwiniętej współpracy działu R&D zostały przetestowane laboratoryjnie oraz intensywnie w każdym terenie przez zawodników Romet Factory Team. Dzięki temu, jesteśmy pewni, że nasze propozycje zainteresują nawet wymagających użytkowników.

700D