ROWERY ROMET 2023

16.08.2022

Sprzęt sportowy to dziś element stylu życia. W Romet projektujemy rowery z myślą o komforcie, szybkości i pięknie, aby odzwierciedlały charakter użytkownika. Zadbaliśmy o każdy detal. Jeśli chodzi o walory estetyczne, nie musisz już chodzić na kompromisy - włącz aktywność i wyraź siebie!

W ROMET chcemy, aby każdy mógł znaleźć najlepszy rower dla siebie. Jesteśmy przekonani, że rowery mogą zmieniać świat, podobnie jak tych, którzy ich używają. Tworzymy rowery dla ambitnych kolarzy, jak i osób, które widzą w nich ekonomiczny środek transportu i przedmiot użytkowy, by każdy mógł cieszyć się jazdą, w sposób jaki preferuje i czerpać korzyści z roweru dobranego do indywidualnych potrzeb.

Modele LIMITED EDITION to nasza odpowiedź na potrzeby użytkowników, którzy chcą długofalowo inwestować w rozwój swojej pasji i realizować sportowe aspiracje. Opracowaliśmy dla nich ekskluzywne, unikatowe specyfikacje i dobraliśmy osprzęt tak, aby uzyskać modele bazowe z możliwością rozbudowy i personalizacji według własnych potrzeb. Począwszy od rowerów sportowych, w których skupiliśmy się na nowoczesnych wydajnych napędach i prowadzeniu, po rowery miejskie i turystyczne, gdzie położyliśmy nacisk na użytkowość, ergonomię i komfort. Modele 2023 to również strategiczne podejście do akcesoriów i wyposażenia: do każdej grupy rowerów opracowaliśmy szereg pasujących dodatków, aby ułatwić skomponowanie indywidualnej oferty, która zagwarantuje maksymalną funkcjonalność roweru.

 

700D