ROWERY ROMET SZOSOWE 2022. NOWA SZOSÓWKA ENDURANCE

30.08.2021

Buduj wytrzymałość i kształtuj charakter. Kiedy pragniesz prędkości i poczucia swobody, a odkrywanie nowych tras i odkrywanie swoich granic scala się w jeden cel, sięgaj po zwycięstwo. Nowością w sezonie 2K22 jest Huragan 4 Disc - szosówka typu endurance.

Nowy model szosowy,   Huragan 4 wyróżnia wygodna geometria z możliwością zastosowania szerokich opon. Zbudowaliśmy go na aluminiowej ramie z karbonowym widelcem i wyposażyliśmy go w osprzęt Shimano Tiagra, hamulce tarczowe i sztywne osie, co gwarantuje doskonałe połączenie komfortu i funkcjonalności.

Podstawowe modele Huraganów wyposażyliśmy w aluminiowe ramy, natomiast każdy Huragan posiada widelec z włókna węglowego, aby zredukować drgania i zapewnić Ci komfort. Całości dopełniają komponenty Shimano, smukłe opony 700x32c z minimalnymi oporami toczenia i kierownice z antypoślizgową owijką.

Modele carbonowe i najwyższe w serii szosówek: Huragan CRD oraz Huragan DISC o aerodynamicznej ramie, wyróżnia przede wszystkim niska waga, większa sztywność i efektywność tłumienia drgań, aby zmniejszyć opory powietrza, poprawić właściwości jezdne  i pomóc Ci być jeszcze szybszym.

 

700D