Romet E-Bikes 2022. Witaj w lepszym świecie

07.09.2021

 

Szosy i bezdroża, gładkie traile i wysokie góry, ulice miast i trasy mistrzostw świata! To się dzieje. Rowery elektryczne są wszędzie tam, gdzie mogą ułatwić życie lub dodać mu jeszcze więcej energii. Przeprowadził tysiące ludzi ku czerpaniu prawdziwej przyjemności z jazdy na rowerze i dał im radość, wolność i pasję, którą mogą dzielić z innymi.

 

Nie mamy wątpliwości, że rower jest doskonałym wynalazkiem, który sprawia, że świat staje się lepszym miejscem. Wiemy też jedną rzecz więcej: rower elektryczny pozwala cieszyć się zaletami roweru znacznie większej liczbie ludzi.

I to jest naszą największą motywacją!

 

Napędy - moc z dodatkowych watów, który pozwala jechać dalej i szybciej, w rowerach elektrycznych ROMET generują silniki elektryczne Shimano STEPS oraz Bafang. Zaufaliśmy wiodącemu na rynku producentowi komponentów i prężnie rozwijającej się marce o globalnym zasięgu oferującej produkty wyróżniające się trwałością i doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Komponenty - intuicyjna obsługa i naturalne odczucia podczas pedałowania to tylko niektóre z zalet tych systemów. W naszych rowerach zastosowaliśmy dodatkowo komponenty przeznaczone specjalnie do e-bików, takie jak mocne hamulce i wytrzymałe opony, by wyciągnąć maksimum możliwości i zagwarantować rowerom elektrycznym ROMET trwałość i użyteczność przez długie lata.  Kolekcję ROMET E-BIKES 2K22 tworzą rowery elektryczne w 4 grupach: E- MTB, E-Cross, E-Trekking , E-City. W nowych modelach elektrycznych z powodzeniem wprowadziliśmy ramy z silnikami centralnymi i zintegrowaną baterią, a ich produkcja została już wdrożona w Polsce.

E-MTB: 5 elektrycznych modeli MTB, w tym karbonowy hardtail i ścieżkowe rowery z pełnym zawieszeniem. Mocne, centralnie umieszczone silniki, oraz zintegrowane w ramie baterie w większości modeli. Dodatkowo piasty w standardzie Boost i szerokie przystosowane do rowerów elektrycznych opony oraz niezawodny osprzęt. 

E-CROSS: zintegrowane napędy Bafang z baterią o dużej pojemności. Objęte dożywotnią gwarancją komfortowe aluminiowe ramy w dwóch wersjach: prosta i z obniżonym przekrokiem. Możliwość regulacji mostka.

Osprzęt Shimano i specjalne wzmocnione opony na dużych obręczach 28".

Atrakcyjne malowanie.

E-TREKKING: flagowe modele z pełną integracją napędu. Wyposażone w bagażnik, błotniki, oświetlenie, osłonę na łańcuch i stopkę.Mocne silniki Bafang, zasilane bateriami o dużych pojemnościach. Amortyzowane widelce Suntour. Przerzutki Shimano.

E-CITY: E-biki miejskie wyposażyliśmy w wygodne funkcjonalne ramy i napędy dostosowane do miejskiej jazdy. Wśród rozwiązań centralnie umieszczony silnik Bafang z baterią montowaną na bagażniku. Standardowo wszystkie modele wyposażone są w  błotniki, bagażnik, stopkę, oświetlenie i osłonę na łańcuch.

Kolekcja ROMET e-BIKES 2K22. Witaj w lepszym świecie! Poznaj nasze rowery elektryczne, które przygotowaliśmy dla Was na nowy sezon 2022.

ZOBACZ MODELE

700D