Romet MTB Team cztery razy na podium

28.04.2014

W sobotę, 26 kwietnia w Murowanej Goślinie zainaugurowano MTB Marathon 2014. Zawodnicy Romet MTB Team pokazali znakomitą formę i przyjechali na metę w czołówce wyścigu.

Najlepszym zawodnikiem w drużynie okazał się Bartosz Janowski – zwycięzca kategorii M2 oraz OPEN. Aleksandra Misterska była druga wśród wszystkich Pań oraz w kategorii K3. Kategoria M3 to podwójne podium dla Rometu – Dariusz Poroś przyjechał na pierwszym miejscu, a Andrzej Doktor na trzecim. Gratulujemy!

Murowana Goślina to w prawdzie łagodny wstęp tegorocznej edycji MTB Marathon, ale sobotnie trasy były bardzo wymagające. Na zawodników czekała przeprawa przez głębokie kałuże, grząski piach, koleiny i na niektórych odcinkach jazda między luźnymi gałęziami. Startujący musieli wykazać się swoimi umiejętnościami, a także koncentracją na trasie wyścigu. Jak podkreślają zawodnicy do sukcesu drużyny przyczynił się rower Romet Monsun HTCX, który sprawdził się świetnie w tych trudnych warunkach.

Za zawodnikami Romet MTB Team dwa udane występy na tegorocznych trasach maratonów w Polsce. Drużyna podkreśla, że będzie walczyła do ostatnich zawodów. Zapowiadają się kolejne rewelacyjne występy w tym sezonie.

 

700D