Romet z kolekcją 2015 na Eurobike

08.08.2014

Największe i jedne z najważniejszych targów rowerowych w Europie - EUROBIKE odbędą się w tym roku od 27 do 30 sierpnia już po raz dwudziesty trzeci. Jak podają organizatorzy na targach pojawi się 1280 wystawców z 45 krajów.

Na targach Romet zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję na 2015. To przed wszystkim nowe rowery all mountain (130mm skoku) i enduro (160mm). Nowością w kolekcji jest carbonowy rower XC - Monsun 27,5. Wszystkie te rowery będą dostępne w dwóch wersjach wyposażenia. Goście Eurobike zobaczą także Mustanga R-Line na nowej, lekkiej aluminiowej ramie na kołach 27,5 i 29. Szosowe Huragany to zupełnie nowy i świeży powiew wiatru w kolekcji Romet 2015. Ultralekkie, aluminiowe i carbonowe ramy w kilku wersjach wyposażenia. Ponadto zaprezentowany zostanie cały przekrój rowerów trekkingowych, crossowych i miejskich.

Czołowi producenci podczas targów prezentują nie tylko najnowsze kolekcje, ale przede wszystkim nowości technologiczne, trendy, design czy tez aktualną kolorystykę. Eurobike to znakomity czas dla rowerowych firm, podczas którego mogą zaprezentować swoje nowości oraz porównać kolekcje, nad którymi trwają prace w całej branży.

Zapraszamy na stoisko Arkus & Romet Group: Hala A3, stoisko nr 700.

700D