rowery E-BIKE

Jak dobrać rozmiar ramy roweru E-BIKE?
Rozmiar roweru określony jest przez długość rury podsiodłowej. To odległość od środka supportu do obejmy wspornika siodła. Tradycyjnie ten rozmiar wyrażony jest w calach. To jaki rodzaj roweru wybierzesz ma wpływ na rozmiar roweru. Dlatego też, ramy rowerów z różnych kategorii mogą być przeznaczone dla użytkowników o różnym wzroście, mimo tej samej nominalnej wysokości ramy. Z tego względu na ramach umieściliśmy tez oznaczenia S/M/L/XL co pozwoli na łatwiejsze dobranie rozmiaru ramy.
wzrost [cm]
rozmiar ramy [cale] rozmiar ramy
158 - 168
17” - 18” S
168 - 178
19” - 20” M
178 - 185
21” - 22” L
185 - 193
23” XL
Zwiń informację
liczba biegów 7-21
rozmiar ramy 16"-21"
wielkość koła 27.5"-28"
ramy męskie i damskie
E-BIKE
E-Bikes z grupy MTB i Enduro dadzą Ci możliwość zdobywania nowych, niedostępnych dotąd miejsc. Wysoka moc silnika pozwoli pokonać strome wzniesienia i trudny teren, a każdy rowerowy szlak zmieni się w najlepszą przygodę. Maksymalnie czerp przyjemność z jazdy, wyznaczaj sobie nowe cele. Wyzwania, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć i osiąganie ich jeszcze nigdy nie były tak łatwe. Nowości, które przygotowaliśmy w grupie E-MTB to nowy model enduro ERE 505 z ramą amortyzowaną, wyposażony w napęd 10-biegowy SHIMANO DEORE. Bateria w tym e-bike'u została w pełni zintegrowana z ramą, takie rozwiązanie doskonale chroni instalację elektryczną przed wodą, błotem i uderzeniami kamieni.
ROMET sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących oferowanych w niniejszym katalogu modeli rowerów, w tym także w zakresie ich wyposażenia, parametrów technicznych, miejsca pochodzenia i ceny, jak również wycofania danego modelu z oferty. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.
700D