rowery ROAD

Jak dobrać rozmiar ramy roweru ROAD?
Dopasowanie ramy przekłada się na ergonomię i możliwość pełnego wykorzystania potencjału rowerzysty. Wysokość ramy musi zapewniać dostateczny dystans pomiędzy górną rurą ramy a kroczem. Ma on pozwolić na bezpieczne zeskoczenie z pedałów bez przykrych konsekwencji.

Przygotowaliśmy sugerowane rozmiary ram rowerów szosowych wg. ogólnej klasyfikacji (opartej jedynie o wzrost). Należy jednak pamiętać, iż jednym z czynników definiujących odpowiedni rozmiar ramy jest m.in. długość nogi. Należy sprawdzić w sklepie dopasowanie ramy.
Wzrost
Rama
152
14"
157
15"
162
16"
167
17"
172
18"
175
19"
177
20"
182
21"
Zwiń informację
liczba biegów 16-22
rozmiar ramy 47"-56", 47cm-56cm
wielkość koła 700
ramy męskie
ROAD
To grupa rowerów, która zawiera w sobie wszystko to, co w kolarstwie szosowym najważniejsze: zwycięstwo, odkrycie, tysiące pokonanych kilometrów. Modele, które prezentujemy oparte są na rozwiązaniach sprawdzonych i stosowanych w dotychczasowych kolekcjach: aluminiowe ramy oraz karbonowe widelce. Huragany są syntezą klasycznej formy z wyścigowymi założeniami geometrii, wyróżniając się designem. Dodatkowo w kolekcji 2020 modele te występują w nowej, atrakcyjnej kolorystyce. Huragany CRD i CDR Team to dwa carbonowe modele, które odniosły już wiele zwycięstw, z których jesteśmy dumni. Minimalistyczna, elegancka forma i doskonałe parametry użytkowe, zapewniają sztywność i rewelacyjny transfer mocy.
ROMET sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących oferowanych w niniejszym katalogu modeli rowerów, w tym także w zakresie ich wyposażenia, parametrów technicznych, miejsca pochodzenia i ceny, jak również wycofania danego modelu z oferty. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.
700D