Rowery Romet 2017
Eurobike, Firedrichshafen 2017
08.08.2016

31 sierpnia rozpocznie się 25 edycja długo wyczekiwanych w branży rowerowej targów Eurobike. Oczekuje się, że do Friedrichshafen przybędzie około 1350 wystawców z ponad 50 krajów. Targi odbędą się w terminie - od 31 sierpnia do 4 września i po raz pierwszy zostaną podzielone na dwie części: Business i Festival Days.

 

Podczas Business Days ( 31.08-02.09) uwaga światowego przemysłu rowerowego skupi się na największych i najważniejszych producentach działających w tej branży. W tych dniach wystawcy wraz z ponad 45 tysiącami odwiedzających oraz prawie 2 tysiącami przedstawicieli mediów z całego świata będą ustalać trendy rowerowe na nadchodzący sezon 2017.  Rothaus Hall A1 oraz Zeppelin Hall skupiają wystawców biorących udział jedynie w Business Days. Wszystkie pozostałe hale będą otwarte także w trakcie trwania Festival Days odbywających się w weekend (03-04.09). Tę część targów skierowano w stronę  fanów oraz klientów docelowych, chcących zapoznać się z ofertą i nowinkami branży rowerowej. Dobra kuchnia, koncerty, konkursy i liczne pokazy rowerowe mają za zadanie uatrakcyjnić odwiedzającym to wydarzenie. Po raz pierwszy także klienci detaliczni będą mogli sami przetestować nowe modele rowerów zaprojektowane na sezon 2017. W tym celu organizatorzy Eurobike zamieniają dotychczasowy Demo Day w pięciodniową DEMO AREA.

Podczas Eurobike Romet zaprezentuje kolekcję na sezon 2017. Dodatkowo, wiele modeli tej kolekcji będzie można przetestować na Demo Area.

Zapraszamy na stoisko Romt: Hala B2, stoisko nr 306