TOP GRAVELE ROMET 2023: ASPRE, BOREAS, NYK - WŁĄCZ BIKEPACKING.

19.10.2022

Świat pokochał gravele za ich absolutną wszechstronność. W naszej kolekcji graveli  staramy się dawać to co najlepsze jak największej liczbie użytkowników, dlatego w sezonie 2023 wprowadzamy do oferty dwa modele LTD,  które pozwolą cieszyć się gravelową jazdą w jak najlepszym stosunku jakości do ceny i stopniowo, wraz z rosnącym apetytem na przygody, rozbudowywać bazową specyfikację.

Modele Limited Edition to nasza odpowiedź na potrzeby użytkowników, którzy chcą długofalowo inwestować w rozwój swojej pasji i realizować sportowe aspiracje. Opracowaliśmy dla nich ekskluzywne specyfikacje i dobraliśmy osprzęt tak, aby uzyskać modele bazowe z możliwością rozbudowy i personalizacji według własnych potrzeb.

ROMET GRAVEL 2023 to komplet możliwości: począwszy od prostych aluminiowych modeli, przez modele sportowe karbonowe konstrukcje na wysokim osprzęcie z chrapką na dominację w gravelowych wyścigach, po klasyczną stalową platformę dla wytrawnych bikepackersów, którzy cenią sobie prostotę ale i szybkość przemieszczania się. W naszej ofercie wszyscy sympatycy szutrów i bezdroży znajdą coś dla siebie. Czekają na Was stalowy Finale, aluminiowy Aspre i Boreas oraz karbonowy Nyk. W sezonie 2023 w rodzinie graveli Romet zawitają dwa modele Aspre 2.0 LTD oraz 1.0 LTD stanowiące idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie wiedzą jeszcze czy rower gravelowy skradnie ich serca. Aspre 2.0 LTD wyposażyliśmy w grupę osprzętu Shimano GRX a model 1.0 LTD otrzymał osprzęt z grupy Shimano Claris. My z doświadczenia wiemy, że kto już raz spróbował graveli, ten już z tego świata nie wychodzi.

Sprawdź tutaj

700D