Romet MTB Team čtyřikrát na pódiu
28.04.2014

V sobotu 26. dubna se v obci Murowana Goślina konal první MTB Marathon 2014. Závodníci Romet MTB Team předvedli skvělou formu a přijeli do cíle na špičce závodu.

Nejlepším závodníkem v týmu byl Bartosz Janowski – vítěz kategorie M2 a OPEN. Aleksandra Misterska byla druhá mezi všemi ženami a v kategorii K3. Kategorie M3 přinesla dvojitou "bednu" pro Romet - Rometu Dariusz Poroś získal první místo a Andrzej Doktor přijel jako třetí. Gratulujeme!

Murowana Goślina je skutečně mírný start letošní série MTB Marathon, ale sobotní trasy byly velmi náročné. Na závodníky čekala jízda hlubokými kalužemi, měkkým pískem a na některých místech po nepříjemných spadlých větvích. Účastníci závodu museli prokázat své dovednosti a také soustředění. Podle závodníků k úspěchu přispělo kolo Romet Monsun HTCX, které se v obtížných podmínkách skvěle osvědčilo. Závodníci Romet MTB Team tedy předvedli dva úspěšné výstupy na trasách letošních polských maratonů. Tým zdůrazňuje, že bude bojovat až do posledních závodů. Zdá, se, že v této sezóně nebude nouze o další skvělé výkony.