Bikes E-BIKES

How to choose size of frame of the E-BIKES bike?
Hide information
frame size 16"-21"
tire size 27"-28"
frames men and women
E-CROSSE
E-BIKES CROSS to rowery, które powstały w odpowiedzi na zmieniające się trendy w rozwoju rowerów elektrycznych. Nowe E-Orkany to segment uniwersalnych rowerów ambitnych, szybkich, dynamicznych i wygodnych w prowadzeniu. Są to modele o rozbudowanej specyfikacji, lubiące wyzwania i częstą zmianę nawierzchni – świetnie sprawdzą się zarówno w mieście jak i poza nim. Dynamika i nowa geometria ram zapewniają bardzo wysoki poziom ergonomii oraz komfort użytkowania podczas przemierzania długich tras w różnym terenie.
E-CITY
E-BIKES CITY to rowery, które otworzą przed Tobą nowe możliwości wygody i komfortu jazdy w mieście. Sprawią, że poczujesz jak łatwo, szybko i przyjemnie możesz przemieszczać się w zatłoczonym mieście. Moc napędu realnie motywować Cię będzie każdego dnia aby wydłużyć czas spędzony na rowerze. Z przyjemnością i bez wysiłku ominiesz korki, a do pracy dojedziesz zrelaksowany i wypoczęty.
E-TREKKING
E-BIKES TREKKING to grupa rowerów rekreacyjnych, od których na wzór sportowych, oczekuje się coraz większej wydajności, niskiej wagi i sztywności konstrukcji. Nowe możliwości, jakie dają trekkingi ze wspomaganiem elektrycznym, pozwolą Ci skupić się na naprawdę dalekich podróżach. Teraz możesz pokonywać dowolną trasę bez względu na obciążenie bagażu.
ROMET sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących oferowanych w niniejszym katalogu modeli rowerów, w tym także w zakresie ich wyposażenia, parametrów technicznych, miejsca pochodzenia i ceny, jak również wycofania danego modelu z oferty. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.
700D