E-MTB

Bądź najlepszą wersją siebie.
I wybieraj to, co dla Ciebie najlepsze.
Jeździj dalej, więcej i szybciej. Łatwiej!

Kolekcja Romet E-MTB to maksymalna przyjemność z jazdy i jeszcze więcej kilometrów, dokładnie tak, jak lubisz. Chcesz więcej zjazdów? Bądź swoim własnym wyciągiem!
Dodatkowa moc elektrycznego silnika zabierze Cię dalej i szybciej. Dokądkolwiek jedziesz.
W rowerach elektrycznych Romet użyliśmy sprawdzonych systemów wspomagania Bafang. Intuicyjna obsługa i naturalne odczucia podczas pedałowania sprawią, że będziesz chciał jeździć częściej i dalej niż kiedykolwiek do tej pory.
Ramy naszych rowerów elektrycznych projektujemy, testujemy i produkujemy w Polsce, w zrobotyzowanej fabryce, wykorzystując najnowocześniejsze światowe technologie. Zintegrowane z ramą baterie również powstają w Polsce w BMZ Poland.

 


Romet E-Rambler

Dodatkowa moc, która wpisuje przygody w codzienność

Romet E-Rambler to nowoczesny elektryczny hardtail, który daje Ci moc, byś z najlepszych rund mógł wyciągać najlepsze kawałki i sięgał dalej po górskie wyzwania. Wytrzymała aluminiowa rama mieści pojemną baterię 480 Wh, która wraz z mocnym silnikiem Bafang daje Ci dodatkową moc, by każda przygoda była łatwiejsza.
10-rzędowy napęd Shimano Deore pozwoli Ci wygodnie przemierzać bezdroża, a mocne hydrauliczne hamulce Shimano i amortyzator SR Suntour dadzą kontrolę, tam, gdzie będziesz jej potrzebować.

 

Zabierz go w góry!

Duże koła 29" i dodatkowe waty elektrycznego wspomagania czynią z E-Ramblera doskonałego kompana na górskich szlakach.

Świetna cena, opcja darmowej dostawy, możliwość zakupu na raty i dożywotnia gwarancja na ramę czynią go również sprzymierzeńcem Twojego portfela.

 

 

    Zlokalizuj mnie
    700D